Nové auto pro Pavlínku

Pavlínce jsou 4 roky a trpí Phelan MC dermid syndromem, který způsobuje jak mentální opoždění vývoje, tak také další diagnózy jako je centrální svalová hypotonie, autismus či ADHD. Pavlínka velmi špatně spí, je na plenách, má také zrakovou i sluchovou vadu. Rodina potřebuje nový vůz.

Nové auto pro Pavlínku

Pavlínka se narodila v roce 2018 šťastným rodičům. Bohužel jejich radost nevydržela dlouho, už od tří měsíců museli začít s Pavlínkou 6x denně cvičit, bylo jasné, že něco nejde, jak by mělo. Pavlínka má Phelan MC dermid syndrom, který s sebou nese mnoho zdravotních komplikací. "Pavlínku trápí hodně diagnóz. Díky mé pevné vůli a každodennímu cvičení se mi Páju podařilo alespoň v rámci možností rozchodit, ale pravda je taková, že vůbec neví, co dělá nebo kam jde. Pavlínce potvrdili mikrodeleční syndrom, který je vzácný, trpí jím asi jen 2 500 lidí na celém světě, ani lékaři bohužel nevědí, co čekat. Z ambulance jsme si odnášeli papíry v angličtině." Takové sdělení je pro každého rodiče zdrcující a obrátí rodině život vzhůru nohama. Tatínek Pavlínky pracuje již dva roky pouze na noční směny, aby přes den mohla maminka používat vůz a obstarat vše kolem jejich dcerky. Pojďme rodinu podpořit v jejich těžké situaci a dopřát jim snadnější péči o jejich milovanou holčičku.

Přispět můžete přes Donio, nebo úhradou přes QR kód níže - je předvyplněna poznámka "pro Pavlínku", částka je samozřejmě dobrovolná/libovolná. 

Děkujeme!

QR_kod_Pavlinka

image0.jpeg
image1.jpeg
Pavlínka2

Vybráno 27 700 Kč z 200 000 Kč

Nové auto pro Pavlínku již není aktuální.
Podpořte některý z aktuálních příběhů.