Aktuální projekty

Dejme úsměv dětem

Společnost ROSSMANN, spol. s.r.o. ve spolupráci s Nadací Naše dítě dlouhodobě pomáhá prostřednictvím charitativní akce Dejme úsměv dětem (dříve 5.000.000 Kč pro dětský úsměv) ohroženým a nemocným dětem. Ve stanoveném týdnu mohou zákazníci společnosti Rossmann zakoupit speciálně označený výrobek a tím pomoci dobré věci.

Více info o projektu.

Já a KIA pomáháme dětem

Nadace Naše dítě spolupracuje se společností KIA MOTORS CZECH od roku 2010. Společný projekt pod názvem Já a KIA pomáháme dětem je postaven na koupi vozů značky KIA.
Z každého prodaného vozu daruje společnost KIA Nadaci Naše dítě 50 Kč.

Více info o projektu.

Rotary Dragon Boats 

Tyto závody dračích lodí jsou charitativní akcí, která se již tradičně koná ve Žlutých lázní. Dračí lodě jsou oblíbenými závody s velkou sociální odpovědností a zábavou. Jsme velice rádi, že se jich pravidelně může naše nadace účastnit a že zájem stran veřejnosti je opravdu veliký.

Více info o projektu.

City Cross Run & Walk Prague

City Cross Run & Walk Prague je podzimní běžecký závod, který čítá 16 km. Start je situován do krásně podzimně laděné Malé Strany a cílovou pásku protnou závodníci v areálu Psychiatrické léčebny Bohnice. Městské prvky – schody, pěšinky, mosty, ale třeba i tramvaj – jsou přirozenou a vítanou součástí trasy.

Více info o projektu.