Aktuální projekty

KDE SRDCE POMÁHÁ

Se společností ROSSMANN jsme 10 let spolupracovali na charitativní kampani Dejme úsměv dětem, historicky původní název byl 5.000.000 Kč pro dětský úsměv. Za 10 let spolupráce jsme společnými silami přerozdělili více než 57 000 000 korun ve prospěch handicapovaných dětí. Od roku 2020 jsme zapojeni také do nového charitativního programu společnosti KDE SRDCE POMÁHÁ. Tento projekt probíhá v rámci věrnostního programu ROSSMANN CLUB, kde mohou zákazníci přidělovat nasbírané body vybraným projektům

Více info o projektu.

Já a KIA pomáháme dětem

Nadace Naše dítě spolupracuje se společností KIA MOTORS CZECH od roku 2010. Společný projekt pod názvem Já a KIA pomáháme dětem je postaven na koupi vozů značky KIA.
Z každého prodaného vozu daruje společnost KIA Nadaci Naše dítě 50 Kč.

Více info o projektu.

Mimoškolní vzdělávání pro sociálně znevýhodněné děti

Ve školním roce 2019/2020 jsme se poprvé zaměřili na podopru mimoškolního vzdělávání dětí ze sociálně vyloučených a chudých oblastí. Pro děti z pěstounských rodin, dětských domovů apod. nabízíme možnost podpory při úhradě vzdělávacích aktivit mimo školu, například jazykové kurzy a pobyty, grafické či programátorské kroužky, design, vědecké kroužky nebo třeba doučování v předmětech. 

Více info o projektu.

Linka právní pomoci

777 800 002

Na tomto čísle obdržíte každou středu v době od 14:00 do 18:00 hod. zdarma právní radu od zkušených advokátů ohledně problémů z oblasti rodinného práva a péče o dítě. 

Více info o projektu.

Rotary Dragon Boats 

Tyto závody dračích lodí jsou charitativní akcí, která se již tradičně koná ve Žlutých lázní. Dračí lodě jsou oblíbenými závody s velkou sociální odpovědností a zábavou. Jsme velice rádi, že se jich pravidelně může naše nadace účastnit a že zájem stran veřejnosti je opravdu veliký.

Více info o projektu.