Aktuální projekty

Já a KIA pomáháme dětem

Nadace Naše dítě spolupracuje se společností KIA MOTORS CZECH od roku 2010. Společný projekt pod názvem Já a KIA pomáháme dětem je postaven na koupi vozů značky KIA.
Z každého prodaného vozu daruje společnost KIA Nadaci Naše dítě 50 Kč.

Více info o projektu.

Mimoškolní vzdělávání pro sociálně znevýhodněné děti

Ve školním roce 2019/2020 jsme se poprvé zaměřili na podopru mimoškolního vzdělávání dětí ze sociálně vyloučených a chudých oblastí. Pro děti z pěstounských rodin, dětských domovů apod. nabízíme možnost podpory při úhradě vzdělávacích aktivit mimo školu, například jazykové kurzy a pobyty, grafické či programátorské kroužky, design, vědecké kroužky nebo třeba doučování v předmětech. 

Více info o projektu.

Linka právní pomoci

777 800 002

Na tomto čísle obdržíte každou středu v době od 14:00 do 18:00 hod. zdarma právní radu od zkušených advokátů ohledně problémů z oblasti rodinného práva a péče o dítě. 

Více info o projektu.

Rotary Dragon Boats 

Tyto závody dračích lodí jsou charitativní akcí, která se již tradičně koná ve Žlutých lázní. Dračí lodě jsou oblíbenými závody s velkou sociální odpovědností a zábavou. Jsme velice rádi, že se jich pravidelně může naše nadace účastnit a že zájem stran veřejnosti je opravdu veliký.

Více info o projektu.

KDE SRDCE POMÁHÁ

Se společností ROSSMANN jsme spolupracovali deset let na projektu Dětský úsměv, později Dejme úsměv dětem. Za tuto dobu jsme společně ve prospěch handicapovaných dětí přerozdělili více než 57 milionů korun. V roce 2020 vznikl nový projekt společnosti ROSSMANN, ve kterém zákazníci přidělují body vybraným projektům ve věrnostní aplikaci ROSSMANN CLUB. 

Více info o projektu.