Archiv projektů

Dejme úsměv dětem 2018

V 9. ročníku charitativní kampaně Dejme úsměv dětem se díky vám a společnosti ROSSMANN vybralo více než 5,2 milionu korun, které budou opět věnovány na pomoc handicapovaným dětem.

 

celý článek

Letní výzva pro srdcaře

Proběhejte se létem, prázdninami a pomozte dětem, které běhat nemohou. Každý kilometr má smysl!

celý článek

Běž pro dobrou věc

Každý den vracíme úsměv ohroženým dětem. Pomáháme jim překonávat obtížné situace, naplno rozvíjet jejich osobnost a prožívat radostné dětství. Běhejte pro ohrožené děti. Pomozte handicapovaným dětem a podpořte ty, které běhat nemohou.

celý článek

Krásou pomáháme ohroženým dětem

Krásou pomáháme ohroženým dětem je nový projekt Nadace Naše dítě ve spolupráci s Perfect Clinic. Klinika bude v období od poloviny srpna do poloviny září dávat část zisku ze zákroků estetické medicíny na podporu ohrožených dětí a činnosti nadace.

celý článek

Granty NIF

Nadace Naše dítě vyhlašuje grantové řízení na rozdělení výnosů z finančních prostředků z Nadačního investičního fondu (NIF) na podporu humanitárních projektů a programů v oblasti ochrany dětí pro rok 2015.

celý článek

Nápad pro život

V roce 2010 přišla Nadace Naše dítě s pilotním projektem Nápad pro život, pod kterým se skrývala nová tvořivá soutěž určená žákům základních a středních škol ve Středočeském kraji. Jejím cílem bylo podnítit děti a mládež k přemýšlení o otázkách týkajících se jejich života a k aktivnímu přístupu k problémům v rámci rodiny i jejího širšího okolí.

celý článek

Internet Hotline

První česká Internetová Horká linka 2007–2012

celý článek

Linka vzkaz domů

Linka vzkaz domů 800 111 113 byla určena dětem a mladým lidem na útěku z domova nebo z ústavního zařízení i těm, kteří byli vyhozeni z domova. Děti a mládež se na ni mohli dovolat zdarma ze všech pevných linek, nikoliv však z mobilních telefonů.

celý článek

Rodičovská linka

Rodičovská linka byla určena dospělým, kteří chtěli poradit s výchovou dětí.

celý článek

Malujme srdcem

V rámci projektu Malujme srdcem osobnosti z kultury, sportu, médií a byznysu poprvé malovaly obrazy olejovými barvami na plátno.

celý článek

Práva dětí v soudním řízení

Projekt "Práva dětí v soudním řízení" se zaměřil na dlouhodobý problém českých soudů, sociálních služeb, policejních vyšetřovatelů a dalších oblastí právních procesů, kde se dítě nedobrovolně dostává do kontaktu s autoritami, ať už jsou to sociální pracovníci, policejní vyšetřovatelé, soudní výslechy nebo další.

celý článek

Linka bezpečí

Po vzoru britské Childline zprovoznila NND celostátní krizovou Linku bezpečí 116 111 určenou dětem a mládeži.

celý článek

Pochod Prahou

Pražskou metropolí prošla 19. listopadu 2011 více než stovka lidí, aby společně s Nadací Naše dítě vyjádřila svůj nesouhlas s týráním a zneužíváním dětí.

celý článek