Letní výzva pro srdcaře 2016

Letní výzva pro srdcaře 2016

Proběhejte se létem, prázdninami a pomozte dětem, které běhat nemohou. Každý kilometr má smysl!

Už podruhé vyhlašuje Nadace Naše dítě ve spolupráci s blogem Jeden měsíc běžce výzvu pro všechny, kteří se nebojí pohybu a srdce jim bije pro pomoc druhým. Letos jsme nasadili laťku o něco výš a proto budeme rádi za každého nadšence. Ať už jsi běžecký matador nebo začátečník, pojď vyběhnout s námi!

PRO KOHO POBĚŽÍME? 

Podpoříme pětiletého Filípka, který trpí autismem. Lidé s autismem mají často velmi omezenou schopnost navázat sociální vazby s dalšími lidmi a psi jim v tomto ohledu velmi pomáhají.

Výtěžek z naběhaných kilometrů proto věnujeme na výcvik asistenčního pejska Azry, který se stane malému Filipovi kámošem i pomocníkem.  Výcvik asistenčního a canisterapeutického psa není vůbec levnou záležitostí a stojí až 230.000 Kč. To je právě ta meta, kterou bychom letos s Vaší podporou chtěli pokořit! 

Každý kilometr bude mít větší smysl, když ho poběžíte s pocitem pomoci. I malá pomoc je mocná!

JAK TO FUNGUJE?

Na začátku si zvolíte libovolnou částku, kterou věnujete za uběhnutý kilometr. Kilometry se Vám během července a srpna budou sčítat. Jak moc jste se do toho opřeli a kolika kilometry jste k naší metě přispěli Vám v závěru stvrdíme certifikátem.

Princip je jednoduchý. Zaregistrovat se můžete ZDE!

Při registraci si zvolte částku, kterou za každý uběhnutý kilometr na konci léta darujete na transparentní účet Konto Naše dítě 123131123/0600 s variabilním symbolem 123. Během letních měsíců pro srdcaře chystáme dva tréninky, na kterých si společně zaběháme a seznámíme se. 

Celá akce vyvrcholí na Ladronka Festu v sobotu 10. září, kde sečteme všechny vaše příspěvky a vyhlásíme naběhanou částku.

Srdečné díky všem! 

JAK TO DOPADLO LONI?

Loňský první ročník byl prubířský, nicméně úspěšný. Bez jakékoliv mediální podpory se nám společně podařilo vybrat 110.000 Kč pro Markétku, za které se jí nechala vyrobit kladka, díky které je pro ní a její rodiče jednodušší pohyb po celém bytě.