Příběhy dětí

Naděje pro Oliverka

Oliverka trápí nemoc zvaná spinální svalová atrofie (SMA). Jde o skupinu závažných geneticky podmíněných chorob postihujících periferní motorický nerv. Léčba pro Olivera je velmi nákladná, prosíme, pomozte Oliverkovik lepšímu životu! celý příběh

Vybráno 15 000 Kč z 500 000 Kč

Mimoškolní vzdělávání pro znevýhodněné děti

Dlouhodobě můžete podporovat například náš projekt zaměřený na mimoškolní vzdělávání dětí ze znevýhodněného prostředí.  celý příběh

Vybráno 2 838 Kč z 50 000 Kč

Auto pro Markétku

Pomozme Markétce s hlubokou psychomotorickou retardací a mozečkovým syndromem vybrat finance na nový automobil, který nutně potřebuje k přepravě do školy a na rehabilitace. Děkujeme!  celý příběh

Vybráno 2 000 Kč z 100 000 Kč


Novinky z nadace

Rozhovor s Mgr. Kateřinou Mrzenovou

Mgr. Kateřinu Mrzenovou, dětskou terapeutku a speciální pedagožku, jsme vyzpovídali v rámci kampaně STOP! násilí na dětech. Co se děje s psychikou týraného dítěte a jaké má týrání důsledky pro budoucí vývoj a život v dospělosti? Dočtete se v rozhovoru. 

celý článek

Tři otázky pro Mgr. Davida Strupka

Mgr. David Strupek je dlouholetým spolupracovníkem Nadace Naše dítě v oblasti rodinného práva, bezplatně poskytuje rady na Lince právní pomoci a momentálně s námi spolupracuje na kampani STOP! násilí na dětech.

celý článek

STOP! násilí na dětech

V polovině listopadu 2019 jsme zahájili osvětovovou informační kampaň STOP! násilí na dětech, která navazuje již na předchozí osvětovou činnost nadace a naší zakladatelky Ing. Zuzany Baudyšové. 

celý článek

STOP! násilí na dětech

Dnes, 19.11., si připomínáme Světový den prevence týrání a zneužívání dětí. Symbolicky proto zahajujeme naši kampaň s názvem STOP! násilí na dětech. 

celý článek

Společně s iPhoneClinic vybíráme peníze na neurostimulátor pro Jindru

Od poloviny listopadu máme umístěnou sbírkovou kasičku v iPhoneClinic na Praze 2. Aktuálně vybíráme peníze na přístroj WalkAid pro veselého předškoláka Jindru. 

celý článek

Rozdávali jsme Zlatá srdce

Letos jsme rozdali celkem tři ocenění Zlaté srdce. Dvě srdce putovala našim dlouhodobým podporovatelům, společnostem ROSSMANN a KIA Motors Czech za deset let spolupráce. Třetí Zlaté srdce obdržela advokátka Mgr. et Mgr. Alena Vlachová, která stojí za projektem Děti bez dluhů.

celý článek