Tiskové zprávy

Archiv

Projekt Dejme úsměv dětem vynesl 5,2 milionu korun, které poputují na pomoc handicapovaným dětem

14. 9. 2018

9. ročník charitativní kampaně Dejme úsměv dětem společnosti ROSSMANN a Nadace Naše dítě vynesl 5 247 935 korun, které budou věnovány na pomoc handicapovaným dětem.

celý článek

Nadace Naše dítě předala dary z veřejné sbírky drogistického zboží

7. 9. 2018

Veřejná sbírka ve spolupráci JCDecaux a Nadace Naše dítě se konala ke konci srpna 2018. Během dvou dnů se na zastávkách pražské hromadné dopravy vybralo několik velkých krabic drogistického zboží, které byly věnovány dětskému domovu Radost o.p.s. a Centru pro osoby ohrožené domácím násilím ACORUS.

celý článek

Rodina Směšných převzala vůz se speciální úpravou pro svého handicapovaného syna Filipa

29. 5. 2018

V pátek 25. května proběhlo u plzeňského prodejce vozů Hyundai v autosalonu Autoprodej Šrámek s.r.o. předání speciálně upraveného vozu pro handicapovaného Filípka. Nadace Naše dítě přispěla rodině Směšných na dodávku s elektricky ovládanou plošinou pro invalidní vozík částkou 236 000 korun.

celý článek

Kapela Jamaron natočila klip na kontroverzní téma

5. 11. 2017

Hudební skupina Jamaron nazpívala píseň s názvem Medvídci koušou. K této písni natočila kapela i velice vydařený klip. Inspirací kapele byla mimo jiné také naše osvětová kampaň Myslete na děti.

celý článek

Postižený Filípek si brzy dojede pro nové auto. Nadace Naše dítě mu na něj přidala téměř čtvrt milionu.

2. 11. 2017

Kdo rychle dává, dvakrát dává, říká se. Své by o tom mohli vyprávět manželé Směšní z Ostrovců na Tachovsku. Těm se brzy splní jejich veliký sen: dostanou speciálně upravené auto – nepostradatelného pomocníka v péči o jejich syna.

celý článek

Pomáháme Adriankovi postavit se na vlastní nohy. Téměř osmdesát tisíc putuje na jeho rehabilitační pobyt.

2. 11. 2017

Adrian Danyi měl žít den. Dva dny. Tři dny. Zkrátka narodil se a už to měl u lékařů spočítané. Jenže Adrian je rváč a statečný chlap. O své dny se bije už osmnáct měsíců. Dělá to s odzbrojujícím úsměvem, přestože neumí sát a nemá polykací reflex.

celý článek

Běžci společně s Nadací Naše dítě zakoupí sluchadla

11. 10. 2017

I v tomto roce se Nadace Naše dítě spojila s běžeckým závodem City Cross Run & Walk Prague, který se koná 15. 10. 2017. Běžci vyběhnou v 11:00 hodin z Petřína (Hellichova ulice) a cílovou pásku protnou v areálu Psychiatrické nemocnice Bohnice. V cíli budou mít v nohách 16 km, během kterých proběhnou troje sady, dva parky, dva mosty, potok, vinici a botanickou zahradu.

celý článek

Pohybem pro dobrou věc přes tři Milíčovské kopce

25. 9. 2017

V sobotu, 23. 9. 2017, se konal první ročník charitativního běhu Pohybem pro dobrou věc přes tři Milíčovské kopce. Sportovní odpoledne pořádala Městská část Praha-Újezd a celkový výtěžek z běhu věnovala Nadaci Naše dítě.

celý článek

Společnost ROSSMANN daruje Nadaci Naše dítě částku 5.118.426 korun

19. 9. 2017

V osmém ročníku charitativní kampaně Dejme úsměv dětem, která proběhla v týdnu od 11. do 15. září ve všech prodejnách ROSSMANN, bylo vybráno celkem 5.118.426 Kč. Od prvního ročníku kampaně se podařilo získat přes 46 miliónů korun na pomoc ohroženým dětem v celé České republice. Síť drogerií a parfumerií ROSSMANN daruje letošní výtěžek Nadaci Naše dítě, která finance přerozdělí na pomoc vybraným azylovým domům, dětem z Klokánků, společnosti Helppes na výcvik 3 asistenčních psů, na obnovu babyboxu a na individuální podporu sociálně slabých rodin s handicapovanými dětmi.

celý článek

5 000 000 Kč za jeden týden?

11. 9. 2017

Tři, dva, jedna teď! Chopte se nákupních košíků a zamiřte do prodejních uliček. Nákupní horečka pro podporu ohrožených dětí začíná v prodejnách drogerie a parfumerie ROSSMANN již dnes. Cílem jednoho nákupního týdne je získat v rámci kampaně Dejme dětem úsměv 5 milionů korun. Získané peníze věnuje společnost Nadaci Naše dítě.

celý článek

Již poosmé daruje ROSSMANN Nadaci Naše dítě nejméně 5 milionů korun

5. 9. 2017

Síť drogerií a parfumerií ROSSMANN ve spolupráci s Nadací Naše dítě ve druhém zářijovém týdnu zahájí osmý ročník charitativní kampaně Dejme úsměv dětem. Jak se můžete zapojit i vy? Jednoduše.  V týdnu od 11. do 15. září 2017 nakupte  v prodejnách ROSSMANN výrobky označené logem projektu Dejme úsměv dětem. Částku, kterou za tyto výrobky zaplatíte, věnuje společnost ROSSMANN prostřednictvím Nadace Naše dítě vybraným azylovým domům, dětem z Klokánků, na výcvik 3 asistenčních psů, na obnovu babyboxu a na individuální žádosti sociálně slabých rodin s handicapovanými dětmi.   

celý článek

Aktivity a činnost Nadace Naše dítě v roce 2016

15. 3. 2017

V roce 2016 oslavila Nadace Naše dítě 23 let své existence. Za těchto 23 let přerozdělila přes
280 mil korun.

celý článek

Vánoční akce Nadace Naše dítě letos splní přání dětem ze 14 dětských domovů

15. 2. 2008

Charitativní projekt Nadace Naše dítě Dopisy Ježíškovi je způsobem, jak můžete darovat dětem z dětských domovů vánoční dárky, které si přejí.

celý článek