Vánoční akce Nadace Naše dítě letos splní přání dětem ze 14 dětských domovů

Charitativní projekt Nadace Naše dítě Dopisy Ježíškovi je způsobem, jak můžete darovat dětem z dětských domovů vánoční dárky, které si přejí.

Praha, 15. února 2008

Letos dopis Ježíškovi píše 537 dětí ze 14 dětských domovů z celé republiky. Dětská vánoční přání naleznete od 23. listopadu do 18. prosince 2008 v pasáži obchodního centra v Europark Shopping Center v Praze Štěrboholích.

 

Nenechte si ujít zábavný program v neděli 23. listopadu mezi 14 – 17 hodinou v Europark Shopping Center v pražských Štěrboholích. V rámci programu bude po 15 hodině zahájen projekt Dopisy Ježíškovi za účasti patronky Nadace Naše dítě zpěvačky Heleny Vondráčkové a její autogramiády.

 

„Jsme rádi, že již několik let nacházíme po

 

dporu veřejnosti i patronky nadace v rámci projektu Dopisy Ježíškovi. S dětskými domovy, dětmi a jejich starostmi i radostmi jsme v úzkém kontaktu. Prostřednictvím dopisů, které děti napsaly, mohly vyjádřit i svoje nejtajnější přání. Vy je můžete splnit a udělat tak Vánoce veselejšími. Děkujeme Vám za Vaši podporu a solidaritu,“ říká ředitelka nadace Zuzana Baudyšová.

 

Dlouhodobě Nadaci Naše dítě a také projekt Dopisy Ježíškovi podporuje zpěvačka Helena Vondráčková.

 

Proč jste přijala záštitu nad touto vánoční akcí?

„Akce na pomoc dětem, především v předvánočním období považuji za velmi důležité. Dětem, které jsou opuštěné, můžeme alespoň takto vyjádřit, že jsme v našich srdcích s nimi. Dopisy Ježíškovi, ale i další charitativní akce mají smysl, jsou lidské a je dobře, že Nadace Naše dítě na děti myslí a věnuje se jim. Jsem ráda, že mohu být toho všeho součástí,“říká Helena Vondráčková.

 

Těšíte se na Vánoce? Kde budete letos vánoční svátky slavit?

„Vánoce budu letos trávit v kruhu rodinném s manželem a příbuznými, s naším novým pejskem Elsou. Určitě uděláme vše pro to, aby naše Vánoce byly krásné, klidné, navštívíme přátele, půjdeme na procházku, něco dobrého si uvaříme a budeme se dívat na pohádky,“ dodává patronka akce Dopisy Ježíškovi, Helena Vondráčková.