Běžci společně s Nadací Naše dítě zakoupí sluchadla

I v tomto roce se Nadace Naše dítě spojila s běžeckým závodem City Cross Run & Walk Prague, který se koná 15. 10. 2017. Běžci vyběhnou v 11:00 hodin z Petřína (Hellichova ulice) a cílovou pásku protnou v areálu Psychiatrické nemocnice Bohnice. V cíli budou mít v nohách 16 km, během kterých proběhnou troje sady, dva parky, dva mosty, potok, vinici a botanickou zahradu.

Praha, 11. 10. 2017

Účastníci běhu měli při registraci možnost přispět Nadaci Naše dítě libovolnou finanční částkou. V případě, že si závodník objednal tričko, organizátor z každého trička přispěl nadaci dalších 50 Kč. Finance získané tímto způsobem pomohou k zakoupení sluchadel pro 17letého Lukáše.

Lukáš trpí percepční oboustrannou nedoslýchavostí. Potřebná sluchadla mu pomohou nejen ve studiu na gymnáziu, ale především v obecné rovině komunikace. I přes svůj handicap je to veliký sportovec a sám se běhu aktivně účastní.  Přes louže, bláto, listí, městem, ale i přesto přírodou si sám Lukáš doběhne pro svá vytoužená sluchadla.

Přijďte běžce 15. 10. podpořit do areálu Psychiatrické nemocnice Bohnice, kde na Vás bude čekat doprovodný program, pořadatelé závodu, Nadace Naše dítě, Lukáš a moderátor Jan Smetana.

Těšíme se na Vás.