Dejme úsměv dětem 2017

26. 2. 2018
Dejme úsměv dětem 2017

Již osmým rokem spolu se společností ROSSMANN pomáháme!

Letos se v rámci kampaně Dejme úsměv dětem vybralo neuvěřitelných 5 118 426 Kč.

Charitativní kampaň Dejme úsměv dětem probíhala v týdnu od 11. do 15. září 2017 a díky zákazníkům, kteří se do kampaně zapojili, se celková částka, kterou ROSSMANN za existenci kampaně daroval Nadaci Naše dítě, navýšila na 46 498 202 Kč.

Děkujeme!

Video ke kampani

Finance poslouží pro účely podpory vybraných azylových domů, dětí z Klokánku, výcviku 3 asistenčních psů, zřízení babyboxu a na podporu individuálních žádostí sociálně slabých rodin s handicapovanými dětmi.

,,Rád bych poděkoval hlavně našim zákazníkům, kteří podpořili kampaň a svým nákupem přispěli na pomoc opuštěným a ohroženým dětem. Už osmým rokem společně pomáháme dětem, které naši pomoc potřebují. Děkujeme!" říká Ing. Vladimír Mikel, jednatel společnosti ROSSMANN.

Jak moc je kampaň prospěšná, potvrzuje Ing. Zuzana Baudyšová, ředitelka Nadace Naše dítě: ,,Jsme společnosti ROSSMANN velice vděční. Naše spolupráce je moc potřebná. Finance z kampaně Dejme úsměv dětem pomohou nejen rodinám, které pečují o handicapované dítě, ale také neziskovým organizacím, které zasvětily svoji činnost pomoci dětem. Srdečně děkujeme společnosti ROSSMANN a všem zákazníkům, kteří se do kampaně zapojili."

8. ročník charitativní kampaně dostal nejen nový název „Dejme úsměv dětem“, ale i nové logo, které je svou červenobílou kombinací laděno do korporátních barev společnosti ROSSMANN.

Tváří kampaně se letos stali její dlouholetí patroni Alice Bendová a Dominik Hašek.

Finanční prostředky 8. ročníku charitativní kampaně Dejme úsměv dětem budou využity na následující účely:

1. Azylové domy pro matky s dětmi

Deset vybraných azylových domů pro matky s dětmi po celé ČR získá příspěvky v hodnotě 200 000 Kč na konkrétní vzdělávací program nebo na předem vybrané projekty (např. volnočasové aktivity pro děti, videotrénink pro nácvik komunikace mezi matkou a dítětem, kurz finanční gramotnosti, kurz vaření, výchovné poradenství s psychoterapií).

2. Fond ohrožených dětí Klokánek

Finanční prostředky budou využity na pokrytí letních ozdravných pobytů pro 160 dětí umístěných v Klokáncích v celé České republice. 

3. Babybox pro odložené děti

Částku 300 000 Kč věnujeme na obnovu  jednoho babyboxu, a to v nemocnici Tomáše Bati ve Zlíně.

4. HELPPES

Uhradíme výcvik tří asistenčních pejsků pro vybrané handicapované děti.

5. Nadace Naše dítě

Finanční prostředky budou použity na pokrytí individuálních žádostí sociálně slabých rodin, které pečují o handicapované děti.

Děkujeme!

Komu peníze pomohli v minulých ročnících naleznete zde.

Rozhovor s Alicí Bendovou a Dominikem Haškem

Rozhovor s Alicí Bendovou a Dominikem Haškem Rozhovor s Alicí Bendovou a Dominikem Haškem