Psí pomocník pro Danielka

U Danielka došlo při narození ke krvácení do mozku, které mělo bohužel za následek další zdravotní komplikace. Přes všechny nepřízně osudu je Danielek veselý kluk, potřeboval by ale psího parťáka, který by mu byl oporou. 

QR kod_Daniel

Psí pomocník pro Danielka

Již po porodu byla u Daníka zjištěna absence konečníku, v sedmi měsících se projevila epilepsie, následovalo selhání pravé ledviny. Danielek má vyvedený močový měchýř, dále trpí také pravostrannou hemiparézou. Přes všechny nepřízně osudu je Danielek veselý kluk, navštěvuje základní školu, kde má individuální plán, zvládá psát tiskacím písmem a s pomocí počítadla také sčítá a odčítá do 20.

K jeho dalším koníčkům patří knížky - hlavně se zvířátky, listuje v nich, vnímá obrázky, naučil se získávat informace z knížek s mluvícím perem. Jako každý kluk má rád auta a počítače, ale je také rád v přírodě. Velmi pozitivně reaguje na kontakt se zvířaty a číslem jedna jsou pro něj pejsci. Proto by mu rodiče chtěli splnit velké přání a pořídit mu pejska, který by byl jeho velký kamarád, ale také pomocník na jeho nelehké cestě životem. 

Dan vnímá kontakt se zvířaty velmi pozitivně a nejraději má právě pejsky. Při setkání se je snaží aktivně iniciovat, má potřebu se jich dotýkat, hladit je a hrát si s nimi. Také je moc rád vodí na vodítku a mluví na ně. Uvedené činnosti u něho vždy zanechají pozitivní emocionální zážitky a přispívají ke svalovému uvolnění. Rodiče by pro Daníka chtěli psího kamaráda a hlavně pomocníka. Pejska, který by se nechal hladit a mohl tak uvolňovat parézou zatuhlou pravou ručičku a celkově přispěl k rozvoji Danielkovy motoriky. Pejska, který by včas upozornil na blížící se epileptický záchvat, pejska, který by ho stabilizoval při chůzi, a pejska, který by mu přinášel spoustu radosti a motivace do života. Takovým pejskem je Cody, který právě podstupuje výcvik. Výcvik je však finančně nákladný.
Rodina potřebuje ještě 150 000 korun. 

Pokud nakupujete na Alza.cz, můžete přispět v rámci nákupu přes Souhvězdí pomoci, nebo jednoduše libovolnou částkou přes QR kód, nebo převodem na náš účet: 2388483/0300 s poznámkou "Daniel". Při platbě přes QR kód je tato poznámka předvyplněna. 

Děkujeme. 

QR kod_Daniel

Dany_web
Dany_webNND

Vybráno 70 500 Kč z 150 000 Kč