Pro malého bojovníka Pavlíka

Pavlík to od narození nemá na světě jednoduché, proto bychom rodině rádi pomohli s úhradou cvičení - fyzického i mentálního tréninku pro Páju a také s financováním potřebných kompenzačních pomůcek.

Pro malého bojovníka Pavlíka

Pavlíkovi jsou tři roky. Narodil se z bezproblémového těhotenství, bohužel první komplikace nastaly ihned po porodu. Pavlík se narodil bez řitního otvoru, a musel proto téměř okamžitě podstoupit operaci. První dva měsíce svého života strávil v nemocnici. Rodičům se rozplynul sen o zdravém miminku a začal kolotoč různých vyšetření. Pavlíčka čekaly během příštích dvou let ještě další 4 operace a na rodiče další zdrcující zprávy. V žádném případě to však nevzdávají a snaží se pro svého malého hrdinu udělat maximum.

Pavlík na jedno ouško vůbec neslyší a na druhém má už v současné době kochleární implantát. Dále byl genetickým vyšetřením zjištěn tzv. Usherovův syndrom, který způsobuje postupnou ztrátu zraku. Pavlík bojuje také s pohybovými problémy, těžkou svalovou hypotonií, proto je potřeba rehabilitovat jak doma, tak navštěvovat specializovaná centra. Kvůli problémům se střevy má Pavlík také bezlaktózovou a bezlepkovou dietu.

Celkově je situace pro rodinu náročná, a to samozřejmě jak psychicky, tak finančně. Prosíme proto o pomoc pro krásnou mladou rodinu, která chce svému chlapečkovi dopřát potřebnou péči jak ve specializovaných centrech, tak doma. 

Paja
Pavlik
Pavlík2

Můžete přispět přes Donio, nebo platbou přes QR kód níže. Je vyplněna poznámka "pro Pavlíka". Děkujeme za všechny příspěvky. 

QR_kod_Pavlik

Vybráno 195 282 Kč z 600 000 Kč