Kočárek pro Sárinku

Sárinka musela o svůj život bojovat od narození už několikrát. Prvních devět měsíců strávila v nemocnici na plicním ventilátoru a bohužel se přidávali další komplikace v podobě infekcí, horeček atd. I v domácím prostředí potřebuje Sárinka 24 hodinovou péči.

Kočárek pro Sárinku

Nemocnici Sárinka bohužel nemohla opustit bez dýchacího přístroje, ambuvaku a oximetru. Bez komplikací to bohužel není ani v domácím prostředí, ale Sárinka je šťastná, že je doma s maminkou, tatínkem a taky starším bráškou, kterému už je 8 let a se Sárinkou se mají moc rádi.

Přesto že je péče o Sárinku velmi náročná, rodina si užívá společný čas a je vděčná za každý Sárinčin úsměv a pokrok. Sárinka má také moc ráda koníky, je to jedna z mála rehabilitací, kterou zvládne a dělá jí moc dobře. Momentálně rodina potřebuje doplatek na speciální kočárek: 

"Kvůli tomu, že už jsem tak veliká se nevejdu ani do židličky a stěží do kočárku. Proto se maminka s tatínkem snaží pro mě zajistit větší kočárek, který už mám vyzkoušený a moc mi vyhovuje. Je dostatečně polohovací, má velkou dlouhou stříšku, která mě chrání před větrem a má okénko, přes které se můžu dívat ven. Velmi důležité je pro místo na odkládání přístrojů, které potřebuji, a to tento kočárek splňuje jako jediný."

Pomozme společně Sárince k novému kočárku. 

Děkujeme.

Vybráno 500 Kč z 31 500 Kč

Kočárek pro Sárinku již není aktuální.
Podpořte některý z aktuálních příběhů.