Bella & Sebastien

Sebík má od 3 let diagnostikovanou epilepsii, opožděný vývoj řeči, ADHD, poruchy pozornosti a špatnou krátkodobou paměť. Ve 4 letech mu byla diagnostikována porucha autistického spektra. Bella je fenka stafordšírského bulteriéra, která bude Sebíkovi oporou, a to především psychickou. 

QR kod

Bella & Sebastien

Sebík je skoro pětiletý chlapeček, který to neměl od příchodu na svět jednoduché. Hned po narození se zjistilo, že má vrozenou vývojovou vadu atrézie s píštělí do močového měchýře, a musel proto hned po porodu na operaci. Do 14 měsíců měl vývod. V půl roce se ještě u Sebíka zjistila zúžená průdušnice a atypicky srostlé 1. a 2. žebro na pravé straně. Sebík je veselý kluk, na kterém by na první pohled nikdo nic nepoznal. Bohužel je stále na plenách a také průdušnice se mu nezvětšuje, takže má stále přísná režimová opatření. Od 3 let má diagnostikovanou epilepsii, opožděný vývoj řeči, ADHD, má velké poruchy pozornosti a špatnou krátkodobou paměť. Ve 4 letech mu byla diagnostikována porucha autistického spektra. Sebík dochází na nácvik funkční komunikace, na logopedii a do speciální školky, která mu moc pomáhá. Bojí se dětí, proto pro něj bude Bella kamarádkou, se kterou si bude moci hrát, ale také velkou psychickou oporou a pomocnicí v komunikaci s okolním světem.

Finanční náklady na výchovu, socializaci a výcvik asistenčního psa nejsou v silách Sebíkovy rodiny, proto nás požádali o pomoc. Pojďme společně pomoci Sebastienovi a Belle k tomu, aby mohli být nerozlučná dvojka.

QR kod

20201224_092730
20210330_163848
3

Vybráno 14 311 Kč z 222 222 Kč