Novinky

Já a KIA pomáháme dětem - 7 let spolupráce

Nadace Naše dítě a společně KIA MOTORS CZECH oslavily v loňském kalendářním roce 7 let spolupráce. Za uplynulých sedm let spolupráce se podařilo díky projektu s názvem Já a KIA pomáháme dětem přerozdělit více než jeden milion korun.

celý článek

100 obdivovaných firem České republiky CZECH TOP 100

Ve čtvrtek 6. dubna 2017 proběhlo ve Francouzské restauraci Obecního domu slavnostní vyhlášení žebříčku „100 obdivovaných firem České republiky roku 2017“, které pořádá CZECH TOP 100. 

celý článek

Zázrak nad Zázraky

V sobotu, 1. 4. 2017, odvysílala Česká televize pořad Zázraky přírody, ve kterém podpořila naši nadaci. Pořad byl charitativní a během pořadu bylo posláno neuvěřitelných 24 093 DMS.

celý článek

Zázraky přírody s naší nadací

Na aprílový večer se o Vaši zábavu postará Česká televize spolu s Nadací Naše dítě. Hlavním tématem tohoto zábavného pořadu je genialita matky přírody a to, jak lidé dokáží využívat jejích úžasných tajemství.

celý článek

Sama doma a povídání o Zázracích přírody

Nadace Naše dítě děkuje České televizi za možnost získat adopci pořadu Zázraky přírody.

celý článek

Nové znění dárcovské SMS

Prosíme, přispějte zasláním DMS. Podpořit dobrou věc už nemůže být snadnější!

 

celý článek

Předání šeku FN Královské Vinohrady a Modrý klíč o.p.s.

Ve čtvrtek 23. února 2017 proběhlo na Klinice popáleninové medicíny ve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady slavností předání revolučního cévního laseru V-Beam Perfecta, který byl pořízen v rámci sedmého ročníku charitativní kampaně 5.000.000 Kč pro dětský úsměv. 

celý článek

Předání šeku FN Motol a Helppes

​Ve čtvrtek 26. ledna 2017 proběhlo na Dermatologickém oddělení pro děti Fakultní nemocnice v Motole slavnostní předání nového digitálního dermatoskopu, který byl pořízen v rámci sedmého ročníku charitativní kampaně 5.000.000 Kč pro dětský úsměv.

celý článek

REGISTRACE na Maraton Praha a na 1/2 Maraton Praha - Běž pro dobrou věc

Každý den vracíme úsměv ohroženým dětem. Pomáháme jim překonávat obtížné situace, naplno rozvíjet jejich osobnost a prožívat radostné dětství. Běhejte pro ohrožené děti. Pomozte handicapovaným dětem a podpořte ty, které běhat nemohou.

celý článek

Všechny dárečky z akce Dopisy Ježíškovi doputovaly ke svým adresátům

12. ročník akce Dopisy Ježíškovi je za námi. Opět se podařilo splnit přání všem 407 dětem z 12 dětských domovů. Děkujeme Europarku, dopravní společnosti GTL, spol. s.r.o. a všem dalším, kteří se na akci podíleli. Zároveň moc děkujeme všem dárcům, kteří dětem splnili přání.

celý článek

Zaměstnanecké sbírky mají zelenou

Částku 18 000,- Kč na podporu ohrožených dětí předaly naší nadaci zástupkyně obchodních domů Tesco Stores ČR.

celý článek

Krásou jsme pomohli 100.000 Kč z kampaně Perfect Clinic

Krásou pomáháme ohroženým dětem byl projekt Nadace Naše dítě ve spolupráci s Perfect Clinic. Klinika v období od poloviny srpna do poloviny září dávala část zisku ze zákroků estetické medicíny na podporu ohrožených dětí a činnosti nadace. Klienti, kteří kliniku za účelem zkrášlení navštívili, tak nepřímo podpořili nadaci.

celý článek

Předání šeku FN Brno a organizaci DEBRA ČR

​Charitativní projekt 5.000.000 Kč pro dětský úsměv, který pořádá síť drogerií parfumerií ROSSMANN ve spolupráci s Nadací Naše dítě, každoročně podporuje nemocné a ohrožené děti po celé republice. Za sedm ročníků se podařilo získat finanční prostředky v celkové hodnotě 41 379 776 korun.

celý článek

Značková show

Nadace Naše dítě zahájila před časem spolupráci se Značkovou show Tomáše Lukavce. Značková show je zábavný charitativní pořad. Hostem každého pořadu je vždy známá osobnost, která prodává banán široké veřejnosti za co nejvyšší možnou finanční částku. Získané finance poté putují na dobrou věc.

celý článek

Řekni to srdcem #reknitosrdcem

Milí přátelé,

rozhodli jsme se udělat tradici z něčeho, co už tak trochu možná tradice je. Jedná se o fotku u vánočního stromečku, kterou máme asi úplně všichni, a to ať už z dětství nebo z dospělosti.

celý článek

Dopisy Ježíškovi - pozvánka na slavnostní zahájení adventní akce

Letos se v adventním čase koná již 12. ročník charitativní akce Dopisy Ježíškovi. Za uplynulé ročníky bylo obdarováno 4 932 dětí z 12 dětských domovů. Akce se koná v Obchodním centru Europark.

celý článek

Novoročenky PF 2017 s logem nadace

Ve spolupráci s Ateliérem Haškovec je možné objednat si PF 2017 a označit je logem Nadace Naše dítě.

celý článek

7 let spolupráce se společností KIA

Nadace Naše dítě spolu se společností KIA oslavila 7 let spolupráce

celý článek

Kroužek pro děti, jejichž rodiče se rozvádí

Rádi bychom Vás informovali o bezplatném kroužku, který je určen pro děti, jejichž rodiče se rozvádí, nebo rozvedli.

celý článek

Televizní spot a rozhlasový spot

Ve spolupráci se společností FCB Czech byl vyroben nový televizní a rozhlasový spot naší nadace.

celý článek