Novinky

City Cross Run & Walk Prague pomáhá

I pro rok 2017 jsme se spojili s ​tímto výborným běžeckým závodem, který se bude konat v neděli, 15. 10. Startuje se na Petříně a v cíli, v Bohnicích, bude mít účastník v nohách 16 km. 

celý článek

Výroční zpráva 2016

Výroční zpráva Nadace Naše dítě pro rok 2016 je již na světě.

celý článek

Rotary Dragon Boat Charity Challenge 2017

I v roce 2017 se konaly závody dračích lodí a i v tomto roce si na nás Rotary Club vzpomněl.

celý článek

Spolek dobrovolných hasičů pomáhá zábavou

Spolek dobrovolných hasičů hledal možnost, jak energii v pořádání letní zábavy zúročit natolik, aby se jim ještě ve větší míře vrátila, a tak se rozhodli uspořádat letní zábavu a finančním výtěžkem ze zábavy někomu pomoci.

celý článek

Kanadská velvyslankyně nás poctila svou návštěvou

Velvyslankyně Kanady v České republice, Barbara Richardson, nás poctila svou přítomností. Zajímala se především o naši činnost, o neziskový sektor, o Linku právní pomoci a obecně o ochranu dětí v České republice.

celý článek

Já a KIA pomáháme dětem - 7 let spolupráce

Nadace Naše dítě a společně KIA MOTORS CZECH oslavily v loňském kalendářním roce 7 let spolupráce. Za uplynulých sedm let spolupráce se podařilo díky projektu s názvem Já a KIA pomáháme dětem přerozdělit více než jeden milion korun.

celý článek

100 obdivovaných firem České republiky CZECH TOP 100

Ve čtvrtek 6. dubna 2017 proběhlo ve Francouzské restauraci Obecního domu slavnostní vyhlášení žebříčku „100 obdivovaných firem České republiky roku 2017“, které pořádá CZECH TOP 100. 

celý článek

Zázrak nad Zázraky

V sobotu, 1. 4. 2017, odvysílala Česká televize pořad Zázraky přírody, ve kterém podpořila naši nadaci. Pořad byl charitativní a během pořadu bylo posláno neuvěřitelných 24 093 DMS.

celý článek

Zázraky přírody s naší nadací

Na aprílový večer se o Vaši zábavu postará Česká televize spolu s Nadací Naše dítě. Hlavním tématem tohoto zábavného pořadu je genialita matky přírody a to, jak lidé dokáží využívat jejích úžasných tajemství.

celý článek

Sama doma a povídání o Zázracích přírody

Nadace Naše dítě děkuje České televizi za možnost získat adopci pořadu Zázraky přírody.

celý článek

Nové znění dárcovské SMS

Prosíme, přispějte zasláním DMS. Podpořit dobrou věc už nemůže být snadnější!

 

celý článek

Předání šeku FN Královské Vinohrady a Modrý klíč o.p.s.

Ve čtvrtek 23. února 2017 proběhlo na Klinice popáleninové medicíny ve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady slavností předání revolučního cévního laseru V-Beam Perfecta, který byl pořízen v rámci sedmého ročníku charitativní kampaně 5.000.000 Kč pro dětský úsměv. 

celý článek

Předání šeku FN Motol a Helppes

​Ve čtvrtek 26. ledna 2017 proběhlo na Dermatologickém oddělení pro děti Fakultní nemocnice v Motole slavnostní předání nového digitálního dermatoskopu, který byl pořízen v rámci sedmého ročníku charitativní kampaně 5.000.000 Kč pro dětský úsměv.

celý článek

REGISTRACE na Maraton Praha a na 1/2 Maraton Praha - Běž pro dobrou věc

Každý den vracíme úsměv ohroženým dětem. Pomáháme jim překonávat obtížné situace, naplno rozvíjet jejich osobnost a prožívat radostné dětství. Běhejte pro ohrožené děti. Pomozte handicapovaným dětem a podpořte ty, které běhat nemohou.

celý článek

Všechny dárečky z akce Dopisy Ježíškovi doputovaly ke svým adresátům

12. ročník akce Dopisy Ježíškovi je za námi. Opět se podařilo splnit přání všem 407 dětem z 12 dětských domovů. Děkujeme Europarku, dopravní společnosti GTL, spol. s.r.o. a všem dalším, kteří se na akci podíleli. Zároveň moc děkujeme všem dárcům, kteří dětem splnili přání.

celý článek

Zaměstnanecké sbírky mají zelenou

Částku 18 000,- Kč na podporu ohrožených dětí předaly naší nadaci zástupkyně obchodních domů Tesco Stores ČR.

celý článek

Krásou jsme pomohli 100.000 Kč z kampaně Perfect Clinic

Krásou pomáháme ohroženým dětem byl projekt Nadace Naše dítě ve spolupráci s Perfect Clinic. Klinika v období od poloviny srpna do poloviny září dávala část zisku ze zákroků estetické medicíny na podporu ohrožených dětí a činnosti nadace. Klienti, kteří kliniku za účelem zkrášlení navštívili, tak nepřímo podpořili nadaci.

celý článek

Předání šeku FN Brno a organizaci DEBRA ČR

​Charitativní projekt 5.000.000 Kč pro dětský úsměv, který pořádá síť drogerií parfumerií ROSSMANN ve spolupráci s Nadací Naše dítě, každoročně podporuje nemocné a ohrožené děti po celé republice. Za sedm ročníků se podařilo získat finanční prostředky v celkové hodnotě 41 379 776 korun.

celý článek

Značková show

Nadace Naše dítě zahájila před časem spolupráci se Značkovou show Tomáše Lukavce. Značková show je zábavný charitativní pořad. Hostem každého pořadu je vždy známá osobnost, která prodává banán široké veřejnosti za co nejvyšší možnou finanční částku. Získané finance poté putují na dobrou věc.

celý článek

Řekni to srdcem #reknitosrdcem

Milí přátelé,

rozhodli jsme se udělat tradici z něčeho, co už tak trochu možná tradice je. Jedná se o fotku u vánočního stromečku, kterou máme asi úplně všichni, a to ať už z dětství nebo z dospělosti.

celý článek