Věnovali jste 5,2 milionu korun v rámci projektu Dejme úsměv dětem 2018

Věnovali jste 5,2 milionu korun v rámci projektu Dejme úsměv dětem 2018

V 9. ročníku charitativní kampaně Dejme úsměv dětem společnosti ROSSMANN a Nadace Naše dítě jsme společnými silami vybrali 5 247 935 korun, které budou věnovány na pomoc handicapovaným dětem. Děkujeme! 

V průběhu prvního zářijového týdne měli zákazníci letos už podeváté možnost přijít do jakékoli prodejny ROSSMANN a nakoupit výrobky označené logem kampaně Dejme úsměv dětem. Celá částka z jejich nákupu (mimo DPH) pak putovala na konto Nadace Naše dítě, která dále peníze přerozdělí tam, kde je to třeba.
Máme obrovskou radost z vybraného obnosu peněz. Považujeme to za velký úspěch a moc bychom chtěli poděkovat zejména našim zákazníkům, kteří opět ukázali, že jim osudy druhých nejsou lhostejné,“ říká Olga Stanley, manažerka komunikace společnosti ROSSMANN.

Letošní devátý ročník byl slavnostně zahájen v pražské prodejně ROSSMANN v ulici Rytířská za účasti jednatele společnosti, pana Vladimíra Mikela, a také ředitelky Nadace Naše dítě Zuzany Baudyšové. Kampaň přišly podpořit také známé osobnosti a dlouholetí podporovatelé projektu – bývalý hokejový brankář Dominik Hašek a moderátorka Michaela Dolinová.

PR0_4078  PR0_4093PR0_4051

ROSSMANN je pro Nadaci Naše dítě nejdůležitější partner a jsem moc ráda, že společně můžeme opět PR0_3928podat pomocnou ruku ohroženým dětem po celé České republice. Této podpory si velmi vážíme a děkujeme všem, kteří se projektu zúčastnili,“ říká ředitelka Nadace Naše dítě Zuzana Baudyšová. 

Zahájení se zúčastnila také paní Jiřina Zezulová se synem Davídkem a asistenčním pejskem. Gino byl v jednom z minulých ročníků také uhrazen z daru společnosti ROSSMANN. 

Více informací o projektu se dozvíte zde.