V době covidové krize jsme podpořili desítky dětí žijících s jedním rodičem

V době covidové krize jsme podpořili desítky dětí žijících s jedním rodičem

Naše mimořádná podpora rodičů samoživitelů stále pokračuje. Za dobu krize jsme již podpořili desítky dětí a singl rodičů částkou vyšší než 50 000 korun. 

V době covidové krize jsme vyhlásili speciální podporu pro rodiče samoživitele, kteří zůstali doma s dětmi a nedosáhli např. na ošetřovné, nemohli docházet do zaměstnání, nebo o něj v důsledku krize přišli. 

Příspěvek se pohyboval ve výši 2000 - 5000 korun a sloužil k pořízení základních potřeb, tedy potravin, drogerie apod. 

Paní Jana udělala svému synkovi radost například i knihou. Přišlo nám krásné poděkování: 

Vážená a milá nadace Naše dítě,
tímto bych vám všem chtěla co nejsrdečněji poděkovat, nejen za sebe, ale hlavně za malého Lukáška, za vaši neuvěřitelnou pomoc, které se nám od vás dostalo. Moc, moc, moc vám všem děkuji. Za sebe, za Lukáška ale i za všechny ostatní, k nimž se vaše mimořádná pomoc v této době dostala. Skláním se před tím, co děláte, jste jedineční a úžasní. Vaše finanční podpora a pomoc nám pomohla nejen co se týká jídla a drogerie, ale mohla jsem Lukáškovi pořídit i pohádkovou knížku Albi - Kouzelné čtení: O Perníkové chaloupce, kterou si moc přál a také Svět zvířat. Obě knížky mu udělaly ohromnou radost a pomáhají mu v rozvoji a to nejen po logopedické stránce. Na logopedii dokonce dostal od paní magistry velkou pochvalu. Vaše pomoc je pro mě i Lukáška takovým krásným velkým zázrakem. Skláním se před tím, co pro potřebné děláte. Velké, opravdu velké díky z celého srdce vám všem... maminka Lukáška.

 velký nákup