Společně s CZC.cz jsme podpořili 55 dětí a několik organizací

Společně s CZC.cz jsme podpořili 55 dětí a několik organizací

Na konci roku 2018 proběhla na e-shopu CZC.cz veřejná sbírka, ve které se díky zákazníkům vybral téměř 1 milion korun. Celou částku jsme již přerozdělili ve prospěch handicapovaných dětí a také organizací, které o děti s handicapem pečují.

Peníze ze sbírky putovaly především na technické pomůcky pro děti se sluchovými vadami, dále v mnoha případech na invalidní vozíčky, zádržné a záchytné systémy, cvičební přístroje, polohovací zařízení, neurostimulátory nebo také různé typy tabletů pro děti s poruchami autistického spektra. 

Z částky vybrané na konci roku 2018 jsme v průběhu roku 2019 a části roku letošního mohli podpořit 55 dětí a také 5 organizací. Mezi nimi například Hospic sv. Jiří, kde pečují o nevyléčitelně nemocné děti. Dále jsme mohli přispět třeba na zdravotní vozík pro tříletou Bereničku, zdvihací plošinu pro čtyřletého Martina nebo na Motomed pro tříletou Karolínku a mnoha dalším dětem.

Jsme velmi vděční CZC.cz, že jsme měli možnost s nimi na sbírce spolupracovat a především děkujeme zákazníkům za jejich projevenou dobročinnost.

Více o podpořených dětech se dočtete v tiskové zprávě

CZC