Sebíkovi jsme díky zákazníkům ROSSMANN mohli přispět 361 347 korun na nový vůz!

21. 12. 2021
Sebíkovi jsme díky zákazníkům ROSSMANN mohli přispět 361 347 korun na nový vůz!

V převánočním čase jsme se ještě stihli potkat se Sebíkem a jeho tatínkem
a dědečkem a také se zástupci společnosti ROSSMANN, abychom společně předali symbolický šek na úžasnou částku 361 347 korun! 

V rámci podzimní vlny charitativního programu společnosti ROSSMANN se na pomoc Sebíkovi vybralo nádherných 361 347 korun. A stihli jsme je darovat tak akorát pod stromeček. 

V rámci věrnostního programu ROSSMANN CLUB mohou zákazníci drogerie ROSSMANN podpořit vždy několik charitativních projektů či konkrétních příběhů dětí.
V poslední letošní vlně programu KDE SRDCE POMÁHÁ byl také "náš" Sebík. Jeho tatínek se na nás obrátil s žádostí o příspěvek na nový vůz. 

Sebík trpí progresivní spinální svalovou atrofií II. typu, pohyb mu umožňuje vozík,
s tatínkem jezdí na rehabilitace a do lázní a také za kamarády. Zapojení do kolektivu je pro něho moc důležité. 

Sebík žije pouze s tatínkem, který si ho po dlouhém procesu vzal do péče, aby spolu mohli trávit co nejvíce času a aby tatínek pro Sebíka zajistil komfortní a plnohodnotný život. Sebík je veselý kluk, brzy oslaví 6. narozeniny a půjde do školy. Jak jsme na našem předvánočním setkání zjistili, rád by se stal policistou. 

Prostorný automobil Sebík potřebuje zejména pro bezpečný převoz s vozíčkem a také k převozu dalších kompenzačních pomůcek, pro cesty na nezbytná vyšetření, na rehabilitace a do lázní. Máme proto velkou radost, že jsme díky zákazníkům ROSSMANN mohli přispět krásnou částkou 361 347 tisíc korun. 

Moc děkujeme všem, kteří se zapojili! 

41B1953F-3688-4D8D-93E0-73D817E4654A.jpeg