Pomáháme s Nadací ČEZ

Pomáháme s Nadací ČEZ

Aktuálně nám můžete v aplikaci Pomáhej pohybem přispět na technické vybavení pro sociálně znevýhodněné děti. 

V aplikaci EPP od Nadace ČEZ můžete jednoduše pomáhat pohybem - chůzí, během, jízdou na kole, bruslením... V aplikaci se můžete registrovat, nebo ji používat anonymně. 

Pomáhat tak může opravdu každý. Stačí si stáhnout appku a za vykonané aktivity sbírat body, které lze pak jednoduše přidělit vybranému projektu. 

Aktuálně zde najdete i náš projekt na podporu sociálně znevýhodněných dětí, konkrétně na zakoupení technického vybavení pro distanční výuku pro děti rodičů samoživitelů. Distanční online výuka je momentálně jedinou možnou cestou vzdělávání a řada rodičů nemá finance na pořízení tabletu či notebooku, aby děti mohly držet krok se svými vrstevníky. 

Dětem znevýhodněným sociálním prostředím a chudobou proto nákupem technického vybavení umožníme plnohodnotně se účastnit distanční výuky stejně jako jejich spolužáci, pro které je technické vybavení běžnou součástí jejich domácností. Umožníme těmto dětem nově rozvíjet jejich znalosti a dovednosti i při plnění domácích úkolů. I děti znevýhodněné sociálním prostředím tak budou moci získat stejné technické znalosti jako jejich vrstevníci a nebudou tím pádem do budoucna handicapovaní touto neznalostí. 

Více informací na: 

https://pomahejpohybem.cz/ 

Aplikaci pro Apple můžete stáhnout zde: 

https://apps.apple.com/app/id982152450 

Aplikaci pro zařízení s Android stáhnete zde: 

https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.cez.android.app.sporttracker.sporttracker