Na pomoc Verunce se díky zákazníkům ROSSMANN vybralo 335 242 Kč

10. 6. 2021
Na pomoc Verunce se díky zákazníkům ROSSMANN vybralo 335 242 Kč

V pátek 4.6. předali zástupci společnosti ROSSMANN symbolický šek rodině Verunky přímo v autosalonu Toyota Brno, kde je pro ně již nachystaný nový vůz. Díky věrnostní aplikaci ROSSMANN CLUB se pro Verunku vybralo 335 242 Kč! 

Rodina Verunky se na nás obrátila s žádostí o pomoc s koupí nového vozu. My jsme Verunčin příběh zařadili do charitativního programu společnosti ROSSMANN - KDE SRDCE POMÁHÁ. Ten funguje tak, že v rámci věrnostní aplikace mohou zákazníci největší sítě drogerií v ČR přispívat vždy na tři, nebo více vybraných příběhů. Nám se
v aktuální vlně charity podařilo pro Verunku vybrat 335 242 Kč, a to je téměř polovina
z celkové ceny nového vozu Toyota. 

Rodina s Verunkou velmi často cestuje na různá vyšetření, proto je pro ně usnadnění dopravy s dlouhodobou vidinou velkou úlevou. 

Verunka se narodila předčasně ve 26. týdnu těhotenství a vážila pouhých 845 gramů. V nemocnici strávila tři měsíce, měla potíže
s dýcháním, ale rodiče netušili, že by mohla přijít nějaká závažná komplikace či diagnóza. Bohužel Verunka doma později dostala zástavu dechu a rodiče ji museli oživovat. Poté jí byla diagnostikována dětská mozková obrna.

Děkujeme všem, kteří se do programu zapojili a pomohli Verunce i její rodině usnadnit život.