Letní výzva pro srdcaře má svůj cíl na Ladronkafestu

Letní výzva pro srdcaře má svůj cíl na Ladronkafestu
Místo pokémonů loví srdcaři kilometry.

Uběhnuté kilometry stovek běžců, kteří se zapojili do prázdninového charitativního běhu, se sečtou na největším středoevropském festivalu volnočasových aktivit.

Co kilometr v nohách, to předem zvolená libovolná částka, která putuje na výcvik asistenčního psa pro pětiletého Filípka. Podaří se vybrat potřebných 200 tisíc korun? To uvidíme v sobotu 10. září na LadronkaFestu 2016, kde letní snažení mnoha běžců protne pomyslnou cílovou pásku.

 „Předem děkujeme všem, kteří běhají nejen pro své dobro. Jsme moc rádi, že se našlo tolik běžců, kteří svou drogu jménem běh užívají ve prospěch ohrožených dětí,“ říká k tomu Ivana Dvořáková z Nadace Naše dítě.

Do letních běhů s charitativním přesahem se však zapojili i běžci začátečníci a právě pomoc druhým se stala další motivací se zvednout a rozběhnout. Otec Filípka, pro kterého je běh určen, není výjimkou.

Se psem Azrou, který prochází náročným výcvikem v centru Helppes, se měl Filípek možnost seznámit a vypadá to, že si padli do oka nejen s ním, ale i s jeho bráškou Daníkem.

Všichni srdcaři i jejich děti jsou srdečně zváni na závěrečnou párty na LadronkaFestu, kde se mohou zúčastnit mnoha aktivit, seznámit se s činností nadace, pustit své děti do klání na překážkovém běhu a užít si přátelskou atmosféru, která běžecký svět provází. 

Nadace Našed dítě srdečně děkuje Veronice Šimáčkové z blogu Jeden Měsíc běžce za elán i uběhnuté kilometry a stejně tak všem srdcařům, kteří se zapojili. 

Ladronkafest

www.ladronkafest.cz