Další vlna charity společnosti ROSSMANN je zahájena. Sebíka můžete podpořit až do 23.11.!

2. 11. 2021
Další vlna charity společnosti ROSSMANN je zahájena. Sebíka můžete podpořit až do 23.11.!

Další vlna charitativního projektu společnosti ROSSMANN byla zahájena 27.10. Ve věrnostním programu ROSSMANN CLUB můžete vybraným projektům přidělovat nasbírané body až do 23.11. Podpořit můžete také "našeho" Sebíka. 

V aktuálním kole charitativního projektu KDE SRDCE POMÁHÁ společnosti ROSSMANN můžete podpořit šestiletého Sebastianka, který trpí progresivní spinální svalovou atrofií II. typu a potřebuje příspěvek na nový automobil. 

Sebík nesedí, nechodí, pohybuje se pouze na vozíčku a mít spolehlivé prostorné auto je pro něj moc důležité, bez něho se neobejde. Žije sám s tatínkem. Dlouhou dobu musel být v ústavní péči, ale Sebíkův otec udělal vše proto, aby si ho mohl vzít domů do své péče. Aktuálně upravuje byt na bezbariérový a snaží se Sebastiánkovi maximálně věnovat. Chodí do práce, Sebík navštěvuje denní stacionář, společně jezdí za kamarády, na rehabilitace a do lázní. Sebík je společenský, milý, upovídaný a usměvavý kluk, má rád společnost a zapojení mezi vrstevníky je pro něho moc důležité.

Ve věrnostním programu ROSSMANN CLUB můžete přidělovat nasbírané body až do 23.11. 

41B1953F-3688-4D8D-93E0-73D817E4654A.jpeg

Více informací o projektu KDE SRDCE POMÁHÁ naleznete zde.