... aneb děkujeme Vám za těch báječných 5 dní!

... aneb děkujeme Vám za těch báječných 5 dní!

Ve dnech od 19. do 23. září 2016 se konal již sedmý ročník charitativního projektu 5.000.000 Kč pro dětský úsměv.

Letos se společnosti ROSSMANN spolu s Nadací Naše dítě a organizací DEBRA ČR podařilo vybrat celkem 5 351 628 korun, které poputují na podporu vážně nemocných a ohrožených dětí z celé České republiky. Za sedm ročníků se tak podařilo získat finanční prostředky v celkové hodnotě 41 379 776 korun.

Síť drogerií parfumerií ROSSMANN již po sedmé uspořádala ve spolupráci s Nadací Naše dítě a letos nově s organizací DEBRA ČR pětidenní charitativní projekt 5.000.000 Kč pro dětský úsměv. Díky prodeji výrobků označených logem smajlíka „ROSSMANN POMÁHÁ“ letošní vybraná částka dosáhla úžasných 5 351 628 korun. Akci podpořily i slavné české osobnosti jako herečky Alice Bendová, Jitka Čvančarová a bývalý hokejista Dominik Hašek, které charitativní projekt slavnostně zahájily svým prvním nákupem.

Závěrem přikládáme vyjádření a projev neskrývané radosti jednatele společnosti ROSSMANN Vladimíra Mikla a ředitelky Nadace Naše dítě Zuzany Baudyšové.

 „Letos jsme se v rámci kampaně zaměřili na pomoc dětem s popáleninami, na prevenci vzrůstajícího rizika rakoviny kůže a na nemoc motýlích křídel. Tedy na velmi vážná onemocnění zejména pokud jde o děti. Je ale třeba o nich mluvit a hlavně pomáhat všem malým pacientům. Děkujeme našim milým zákazníkům, kterým nejsou lhostejné osudy mnoha dětí a kteří se rozhodli do naší kampaně zapojit,“ říká jednatel společnosti ROSSMANN Vladimír Mikel.

 „Je krásné vidět, že tolik lidí po celé České republice je ochotno pomoci druhým. Jsem ráda, že se nám letos opět společnými silami podařilo vybrat více než 5 miliónů korun, které nám nyní otevírají cestu k dalším desítkám dětských úsměvů,“ doplňuje ředitelka Nadace Naše dítě Zuzana Baudyšová.

Tímto srdečně děkujeme všem, kteří se akce pro Dětský úsměv účastnili. Veliké díky patří nejen organizačním složkám, ale také Vám!

S úsměvem děkujeme!