Já a KIA pomáháme dětem 2011

V roce 2011 získala nadace od společnosti KIA MOTORS CZECH 50 000 Kč. Tyto finance posloužily pro opuštěné a handicapované děti.


Rotary Dragon Boat Charity Chalenge 2017

I v roce 2017 se konaly závody dračích lodí a i v tomto roce si na nás Rotary Club vzpomněl.

celý článek

Účastníci Dragon Boat Charity Challenge 2016 vypádlovali 200 000 Kč ve prospěch ohrožených dětí!

Dnes již legendární závody dračích lodí na Vltavě pořádané klubem Rotary Club Prague International měly opět silný sociální přesah.

celý článek

Dračí lodě 2015 - Pádleři na dračích lodích opět pomohli nadaci!

Závodů Rotary Dragon Boat Charity Challenge se tentokrát zúčastnila i posádka Nadace Naše dítě. V jedné lodi si s partou z Nadace Srdce sportu vyjela 23. místo. 

celý článek

Dračí lodě 2014

V květnu se konal 5. ročník charitativního závodu dračích lodí na Vltavě, který pořádal Rotary Club Prague International. Nadace byla partnerem závodu a byl jí věnován výtěžek z klání v hodnotě 100 000 Kč ve prospěch ohrožených dětí.​


Dračí lodě 2013

Nadace se zúčastnila charitativního závodu Dračích lodí na Vltavě, pořádaných Rotary Club Prague International.

celý článek

Dračí lodě 2012

V sobotu 26. května 2012 se uskutečnil na Střeleckém ostrově v Praze 3. ročník charitativního závodu Dračích lodí

celý článek

Dračí lodě 2011

V Praze se v sobotu 28. května 2011 uskutečnil další ročník charitativního závodu dračích lodí s názvem Rotary Dragon Boat Charity International 2011.

celý článek

Dračí lodě 2010

Příznivci legendárních dračích lodí se zúčastnili charitativního závodu, který na Vltavě u pražského Střeleckého ostrova pořádal 29. května 2010 Rotary Club Prague International.

celý článek

Letní výzva pro srdcaře 2016

Během prázdninových měsíců měli milovníci běhu možnost účastnit se projektu s názvem Letní výzva pro srdcaře!

celý článek

Letní výzva pro srdcaře 2015

Máte rádi běh a nevíte, jak tuhle lásku předat Vašim dětem? Pojďte to zkusit s Nadací Naše dítě, blogem Jeden měsíc běžce a odborným běžeckým partnerem Running Mall.

celý článek

City Cross Run Prague & Walk Prague 2017

I pro rok 2017 jsme se spojili s ​tímto výborným běžeckým závodem, který se bude konat v neděli, 15. 10. Startuje se na Petříně a v cíli, v Bohnicích, bude mít účastník v nohách 16 km.

celý článek

City Cross Run Czech Republic 2016

Letošní ročník běžeckých závodů City Cross Run byl zajímavější o to, že účastníci závodu mohli při registracích přispívat na koupi vertikalizačního stojanu pro Kubíka.

celý článek

Komu jsme pomohli 2016

Nadace Naše dítě v roce 2016 nadále pomáhá handicapovaným a ohroženým dětem prostřednictvím individuálních žádostí. Pomáháme s finanční úhradou zdravotnických potřeb, rehabilitačních a kompenzačních pomůcek. Individuální žádosti pomáhají i dětem ze sociálně slabých rodin a zařízením na ochranu a podporu dětí v těžkých životních situacích.

celý článek

Komu jsme pomohli 2015

Nadace Naše dítě v roce 2015 pokračovala v pomoci handicapovaným a ohroženým dětem prostřednictvím individuálních žádostí. Pomoc je poskytování na základě finanční úhrady zdravotnických potřeb, rehabilitačních a kompenzačních pomůcek. Individuální žádosti pomáhají i dětem ze sociálně slabých rodin a zařízením na ochranu a podporu dětí v těžkých životních situacích.

celý článek

Komu jsme pomohli 2014

Nadace Naše dítě v roce 2014 pokračovala v pomoci handicapovaným a ohroženým dětem prostřednictvím individuálních žádostí. Pomoc je poskytování na základě finanční úhrady zdravotnických potřeb, rehabilitačních a kompenzačních pomůcek. Individuální žádosti pomáhají i dětem ze sociálně slabých rodin a zařízením na ochranu a podporu dětí v těžkých životních situacích.

celý článek

Komu jsme pomohli 2013

Nadace Naše dítě v roce 2013 pokračovala v pomoci handicapovaným a ohroženým dětem prostřednictvím individuálních žádostí. Pomoc je poskytování na základě finanční úhrady zdravotnických potřeb, rehabilitačních a kompenzačních pomůcek. Individuální žádosti pomáhají i dětem ze sociálně slabých rodin a zařízením na ochranu a podporu dětí v těžkých životních situacích.

celý článek

Komu jsme pomohli 2012

Nadace Naše dítě v roce 2012 pokračuje v pomoci handicapovaným a ohroženým dětem prostřednictvím individuálních žádostí. Poskytuje finanční úhrady zdravotnických potřeb, rehabilitačních a kompenzačních pomůcek. Dále pomáhá dětem ze sociálně slabých rodin a zařízením na ochranu a podporu dětí v těžkých životních situacích.

celý článek

Dětská práva

Úmluva o právech dítěte ve své preambuli říká, že dítě má právo vyrůstat v rodinném prostředí v atmosféře štěstí, lásky a porozumění. Vytvořit svým dětem takovéto podmínky je těžký úkol a záleží na každém z nás, jak se jej ve svém životě zhostíme. Rodina totiž vždy byla a nadále zůstane základním pilířem společnosti.

celý článek

Myslete na děti

Neberme dětem bezstarostnost! Česká republika patří k zemím s vysokou mírou rozvodovosti. Stejně jako velká část západní Evropy se potýkáme se změnou vnímání hodnoty manželství a rodiny v tradičním pojetí a jsme přímými či nepřímými svědky její proměny.

celý článek