Příběh se šťastným koncem

V pátek 25. května proběhlo u plzeňského prodejce vozů Hyundai v autosalonu Autoprodej Šrámek s.r.o.  předání speciálně upraveného vozu pro handicapovaného Filípka. Nadace Naše dítě přispěla na dodávku s elektricky ovládanou plošinou pro invalidní vozík částkou 236 000 korun. 

celý článek

Jsi Nula!

Díky nadačnímu příspěvku 39,000,- korun mohlo Fórum pro prožitkové vzdělávání realizovat šest edukativních představení na téma prevence kyberšikany ve třech různých pražských základních školách.

celý článek

Dračí lodě 2018

Letos se koná již 9. ročník charitativního závodu Dračích lodí na Vltavě, který pořádá Rotary Klub Prague ve spolupráci s Českou asociací dračích lodí. A my máme opět tu čest být jeho součástí. Jako tradičně bude 50 % výtěžku ze startovného věnováno vybrané neziskové organizaci. 

celý článek

Koncert pro Patrika

Naše spřátelená kapela Jamaron pořádá společně s kapelou Nepřijatý hovor a Nagauč Charitativní koncert pro Patrika. Hudební skupina Jamaron nám koncem minulého roku velice pomohla se šířením osvětové kampaně Myslete na děti a my jsme velice rádi, že síly spojíme i tentokrát a koncertem společně pomůžeme. 

celý článek

Letní výzva pro srdcaře

Proběhejte se létem, prázdninami a pomozte dětem, které běhat nemohou. Každý kilometr má smysl!

celý článek

Běž pro dobrou věc

Každý den vracíme úsměv ohroženým dětem. Pomáháme jim překonávat obtížné situace, naplno rozvíjet jejich osobnost a prožívat radostné dětství. Běhejte pro ohrožené děti. Pomozte handicapovaným dětem a podpořte ty, které běhat nemohou.

celý článek

Krásou pomáháme ohroženým dětem

Krásou pomáháme ohroženým dětem je nový projekt Nadace Naše dítě ve spolupráci s Perfect Clinic. Klinika bude v období od poloviny srpna do poloviny září dávat část zisku ze zákroků estetické medicíny na podporu ohrožených dětí a činnosti nadace.

celý článek

Skupina Jamaron

Medvídci koušou, zní v písni věnované dětem

celý článek


Rodina Směšných a naše pomoc

Rodina Směšných a jejich syn Filípek

celý článek

TOP IMAGE LOOK 2017

Výstaviště se rozzáří krásou na Interbeauty Prague

celý článek


Pohybem pro dobrou věc přes tři Milíčovské kopce

Městská část Praha-Újezd pořádá v sobotu 23. září charitativní běh pro Nadaci Naše dítě.

celý článek


Já a KIA pomáháme dětem

Články o naší spolupráci

celý článek

Předání asistenčního pejska

Díky kampani 5 000 000 pro dětský úsměv mohlo ve čtvrtek, 26. ledna 2017, proběhnout předání canisterapeutického pejska, Bastiena.

celý článek

Mluvte s nimi

Za rostoucí agresivitou dětí a dospělých stojí i vysoká rozvodovost a rozpady rodin, tvrdí Zuzana Baudyšová, ředitelka Nadace Naše dítě, jež pomáhá týraným, zneužívaným a ohroženým dětem.

celý článek

Je pomoc naší nadace naléhavá?

První reportáž zpráv TV Barrandov ze dne 2. 1. 2017 hovoří o Barunce a o její cestě životem.

celý článek

Znaménka dětem zkoumá nový přístroj

Poprvé ho odborníci na kožní onemocnění viděli teprve loni v říjnu na kongresu ve Vídni, teď už na nejmodernějším digitálním dermatoskopu s celotělovým skenerem vyšetřují malé pacienty v Dětské nemocnici. Jako v jediné v zemi.

celý článek

Projekt 5.000.000 Kč pro dětský úsměv podpořil FN Brno a DEBRA ČR

​Charitativní projekt 5.000.000 Kč pro dětský úsměv, který pořádá síť drogerií parfumerií ROSSMANN ve spolupráci s Nadací Naše dítě, každoročně podporuje nemocné a ohrožené děti po celé republice.

celý článek