Koncert pro Patrika

Naše spřátelená kapela Jamaron pořádá společně s kapelou Nepřijatý hovor a Nagauč Charitativní koncert pro Patrika. Hudební skupina Jamaron nám koncem minulého roku velice pomohla se šířením osvětové kampaně Myslete na děti a my jsme velice rádi, že síly spojíme i tentokrát a koncertem společně pomůžeme. 

celý článek

Letní výzva pro srdcaře

Proběhejte se létem, prázdninami a pomozte dětem, které běhat nemohou. Každý kilometr má smysl!

celý článek

Běž pro dobrou věc

Každý den vracíme úsměv ohroženým dětem. Pomáháme jim překonávat obtížné situace, naplno rozvíjet jejich osobnost a prožívat radostné dětství. Běhejte pro ohrožené děti. Pomozte handicapovaným dětem a podpořte ty, které běhat nemohou.

celý článek

Krásou pomáháme ohroženým dětem

Krásou pomáháme ohroženým dětem je nový projekt Nadace Naše dítě ve spolupráci s Perfect Clinic. Klinika bude v období od poloviny srpna do poloviny září dávat část zisku ze zákroků estetické medicíny na podporu ohrožených dětí a činnosti nadace.

celý článek

Skupina Jamaron

Medvídci koušou, zní v písni věnované dětem

celý článek


Rodina Směšných a naše pomoc

Rodina Směšných a jejich syn Filípek

celý článek

TOP IMAGE LOOK 2017

Výstaviště se rozzáří krásou na Interbeauty Prague

celý článek


Pohybem pro dobrou věc přes tři Milíčovské kopce

Městská část Praha-Újezd pořádá v sobotu 23. září charitativní běh pro Nadaci Naše dítě.

celý článek


Já a KIA pomáháme dětem

Články o naší spolupráci

celý článek

Předání asistenčního pejska

Díky kampani 5 000 000 pro dětský úsměv mohlo ve čtvrtek, 26. ledna 2017, proběhnout předání canisterapeutického pejska, Bastiena.

celý článek

Mluvte s nimi

Za rostoucí agresivitou dětí a dospělých stojí i vysoká rozvodovost a rozpady rodin, tvrdí Zuzana Baudyšová, ředitelka Nadace Naše dítě, jež pomáhá týraným, zneužívaným a ohroženým dětem.

celý článek

Je pomoc naší nadace naléhavá?

První reportáž zpráv TV Barrandov ze dne 2. 1. 2017 hovoří o Barunce a o její cestě životem.

celý článek

Znaménka dětem zkoumá nový přístroj

Poprvé ho odborníci na kožní onemocnění viděli teprve loni v říjnu na kongresu ve Vídni, teď už na nejmodernějším digitálním dermatoskopu s celotělovým skenerem vyšetřují malé pacienty v Dětské nemocnici. Jako v jediné v zemi.

celý článek

Projekt 5.000.000 Kč pro dětský úsměv podpořil FN Brno a DEBRA ČR

​Charitativní projekt 5.000.000 Kč pro dětský úsměv, který pořádá síť drogerií parfumerií ROSSMANN ve spolupráci s Nadací Naše dítě, každoročně podporuje nemocné a ohrožené děti po celé republice.

celý článek

Rozhovor se Zuzanou Baudyšovou

Zuzana Baudyšová poskytla rozhovor internetovému portálu Blesk pro ženy. Na rozhovor se zakladatelkou a ředitelkou naší nadace se můžete podívat na Blesk pro ženy


5 000 000 pro dětský úsměv

Letos se konal již sedmý ročník charitativního projektu 5.000.000 Kč pro dětský úsměv. Nadaci Naše dítě se spolu se společností ROSSMANN a organizací DEBRA ČR podařilo vybrat celkem 5 351 628 korun.

celý článek