Příběhy dětí

Neurorehabilitace pro Bereničku

Berenika se narodila v roce 2014 a spolu se svými rodiči a bráškou Benediktem žije v malé vesničce u severočeských Teplic. Trpí dětskou mozkovou obrnou – spastickou kvadruparézou, a potřebuje proto často cvičit. Pomozme společně vybrat peníze na neurorehabilitační pobyt v Sanatoriích Klimkovice. celý příběh

Vybráno 0 Kč z 30 000 Kč

Pomoc pro rodiče samoživitele v hmotné nouzi

Vzhledem k prodloužení stavu nouze v naší zemi a současné krizi jsme se rozhodli nasměrovat naši pomoci k rodičům samoživitelům, kteří se momentálně ocitli v hmotné nouzi a kvůli nastalé situaci nemohou například docházet do práce, na brigády či nedosáhnou dle zákona na ošetřovné na dítě/děti. celý příběh

Vybráno 5 500 Kč z 50 000 Kč


Novinky z nadace

Giving Tuesday Now

Zapojili jsme se do aktuální výzvy Giving Tuesday Česko pod hlavičkou Asociace společenské odpovědnosti - Giving Tuesday Now! Právě dnes, 5.5.2020, vrcholí vlna dobra v reakci na celosvětovou situaci s nemocí Covid-19. 

celý článek

Pomáháme rodičům samoživitelům v hmotné nouzi

Vážení a milí, vzhledem k prodloužení stavu nouze v naší zemi a současné koronavirové krizi jsme se rozhodli nasměrovat naši pomoci k rodičům samoživitelům, kteří se momentálně ocitli v hmotné nouzi.

celý článek

Rozhovor s Mgr. Kateřinou Mrzenovou

Mgr. Kateřinu Mrzenovou, dětskou terapeutku a speciální pedagožku, jsme vyzpovídali v rámci kampaně STOP! násilí na dětech. Co se děje s psychikou týraného dítěte a jaké má týrání důsledky pro budoucí vývoj a život v dospělosti? Dočtete se v rozhovoru. 

celý článek

Tři otázky pro Mgr. Davida Strupka

Mgr. David Strupek je dlouholetým spolupracovníkem Nadace Naše dítě v oblasti rodinného práva, bezplatně poskytuje rady na Lince právní pomoci a momentálně s námi spolupracuje na kampani STOP! násilí na dětech.

celý článek

STOP! násilí na dětech

V polovině listopadu 2019 jsme zahájili osvětovovou informační kampaň STOP! násilí na dětech, která navazuje již na předchozí osvětovou činnost nadace a naší zakladatelky Ing. Zuzany Baudyšové. 

celý článek

STOP! násilí na dětech

Dnes, 19.11., si připomínáme Světový den prevence týrání a zneužívání dětí. Symbolicky proto zahajujeme naši kampaň s názvem STOP! násilí na dětech. 

celý článek