Letní výzva pro srdcaře 2015

Letní výzva pro srdcaře 2015

Máte rádi běh a nevíte, jak tuhle lásku předat Vašim dětem? Pojďte to zkusit s Nadací Naše dítě, blogem Jeden měsíc běžce a odborným běžeckým partnerem Running Mall.

Velmi plodná Letní běžecká výzva skončila teprve nedávno, ale Nadace Naše dítě ve spolupráci s blogem Jeden měsíc běžce a běžeckým centrem Running Mall se hodlá běhu věnovat nadále. Mikulášská nálož se koná v úterý v běžeckém centru Runnig Mall, kde bude o zábavu rodičů i dětí postaráno. Hlavní aktivity připraví trenér dětského běhu FunRun Martin Levý a vášnivá běžkyně Veronika Šimáčková. Ta dětem ukáže trochu "drillu" z jejích spartanských tréninků a Martin s nimi za příznivého počasí vyběhne do přilehlého parku an Letné. Pokud počasí přát nebude je pro děti připraven indoorový program.

Aby se rodiče bez svých ratolestí nenudily, připravila si Nadace Naše dítě krátký program, kde představí svou činnost spolu s diskuzí na téma aktivně tráveného společného času. Děti si budou moci zahrát ping pong a zkusit si zaběhnout Pražský digitální maraton a prostě užít si dvě hodiny sportovních radostí. Jako odměnu si odnesou malou Mikulášskou nálož.

O pitný režim bude postaráno!

POZOR! Kapacita je omezena pro prvních 25 registrovaných dětí!!! Ideální věk dítěte je 6-10 let, ale nemusíte se bát přijít s dítětem o něco mladším nebo starším. Registrace probíhá emailem. Zašlete email na v.simackova@gmail.com  jméno dítěte a jeho věk, do předmětu napište Mikulášská nálož a Veronika Vaše místo potvrdí. Jakmile budou rezervace uzavřené, bude o tom informovat v této facebookové události.