Vánoční charitativní aukce Nadace Naše dítě pro rok 2007

Ve dnech od 26. 11. do 10. 12. 2007 se uskuteční již druhý ročník charitativní aukce Nadace Naše dítě ve spolupráci s největším českým internetovým aukčím portálem Aukro.cz

Praha, 4. února 2007

Navštivte internetovou aukční síň na adrese www.aukro.cz/nasedite a snadno se můžete zapojit do aukce atraktivních předmětů. Zároveň podpoříte dobrou věc. Finanční částka, kterou Nadace Naše dítě získá dražbou, je určena pro ohrožené děti, které se ocitly v životně těžkých situacích. Ve vánoční charitativní aukci naleznete například: předměty z turné skupin Chinaski a Divoký Bill, podepsanou tretru zlaté medailistky Barbory Špotákové z Mistrovství světa v Osace, kalendář sportovců s originálními podpisy, fotoaparát, tuzemský víkendový pobyt, osobní horoskop a další zajímavé předměty.

 

Počáteční vyvolávací cena u každého předmětu je symbolická jedna koruna. Majiteli předmětů se stanou dražitelé s nejvyšší nabídkou. Výtěžek aukce pomůže dětem opuštěným, týraným, handicapovaným a dětem v dalších závažných životních situacích. V rámci prvního ročníku charitativní aukce se v roce 2006 vydražily předměty celkem za 144.823,- Kč.

 

Souhrnné údaje:

Vánoční charitativní aukce 2007

Termín konání: 26. 11. 2007 - 10. 12. 2007

www.aukro.cz/nasedite

 

Mediálními partnery jsou Český rozhlas, Country Radio a Rádio Impuls.