Červené nosy pomáhají dětem

V rámci zábavného odpoledne pořádaného hypermarketem Interspar bude probíhat prodej klaunských nosů. Červené klaunské nosy jsou a vždy byly symbolem dětského smíchu a veselí. Nejinak tomu má být i při této akci, jejíž výtěžek poputuje na konto Nadace Naše dítě. Tato nadace se již deset let stará o děti, které se ocitnou v těžké situaci. Především pro ně je tu celostátní bezplatná Linka bezpečí.

Praha, 5. března 2003

Jejich rodičům, kteří se potřebují poradit, slouží Rodičovská linka. A v zájmu všech dětí bez výjimky je podpora dětských práv, o niž se nadace široce zasazuje. Pro všechny, kdo přijdou ve čtvrtek 19. června mezi 14,00 a 18,00 hodinou před Interspar ve Starém Městě (Uherské Hradiště), v sobotu 21. června mezi 14,00 a 18,00 hodinou před Interspar v Ostravě, v neděli 22. června mezi 14,00 a 18,00 hodinou před Interspar ve Frýdku-Místku, je připraven zajímavý program plný extrémních kousků na kolech, bruslích a koloběžkách.

Můžete si zde vyzkoušet lezení na umělé stěně či si zahrát velký nafukovací fotbal. Pro malé návštěvníky bude připraven skákací hrad a spousta zajímavých soutěží. Každý se zde může nejen dobře pobavit, ale zakoupením červeného klaunského nosu zároveň pomůže dětem, které naši pomoc a podporu potřebují.