O Nadaci

Pomozte nám pomáhat dětem objednáním si charitativního kalendáře 2015

 

Již 10. ročník charitativního kalendáře Nadace Naše dítě pro rok 2015 nabízí soubor jedinečných černobílých záběrů dětí z celého světa, které zachytil fotograf a cestovatel Petr Sirotek. Výtěžek z prodeje je věnován na projekty Nadace Naše dítě, jež dlouhodobě pomáhá týraným, zanedbávaným a handicapovaným dětem.

 

Charitativní kalendáře jsou připravovány agenturou Monolake, s.r.o. Kalendář můžete objednat na emailu mono@monolake.cz.

 

Bližší informace naleznete v Aktualitách.

 


 

Nechte se informovat o činnostech Nadace

 

Léto se blíží ke konci a podzim pomalu klepe na dveře. S návratem žáků a studentů do školních lavic začne Nadace Naše dítě vydávat pravidelný newsletter. Přihlaste se k jeho odběru a získejte každý měsíc informace o novinkách a činnostech nadace. 

 

Více naleznete zde.

 


Ice Bucket Challenge po Česku, Nadaci Naše dítě přispěla Ivana Gottová

 

Světem se šíří nový virál propagující charitativní činnost. K tzv. Ice Bucket Challenge se připojila i moderátorka Ivana Gottová, která se rozhodla věnovat 2 000,- korun Nadaci Naše dítě, jíž roky s manželem podporuje.

 

Více v aktuality.
 


Kolpingův dům slaví 20 let, jeho práci ocenila i Nadace Naše dítě

V sobotu 16. srpna 2014 se konala slavnostní mše v kostele sv. Petra a Pavla ve Starých Bohnicích k 20. výročí otevření Kolpingova domu v Praze.

 

Paní magistře Janě Zemanové, která azylový dům založila, poděkovala za její 20letou obětavou pomoc ohroženým matkám s dětmi i ředitelka Nadace Naše dítě Zuzana Baudyšová. Nadace Naše dítě dlouhodobě azylovému Kolpingovu domu finančně pomáhá. 

 

Více v aktuality.

 


Projekt Malujme srdcem vydražil téměř půl milionu korun

Slavnostní charitativní aukce obrazů osobností na podporu mentálně a fyzicky postiženým dětem vynesla 496 000,- korun. Dražba se v rámci projektu Malujme srdcem konala ve středu 4.6.2014 v TOP HOTELU Praha.

 

Na 17 osobností se zúčastnilo dobročinné aukce, za moderování Romana Šmuclera a Nicol Lenertové se vydražilo všech 23 děl. Každý obraz začínal vyvolávací cenou 10 000,- Kč, přihazovalo se po 1 000,- Kč.

 

Více v aktuality.

 


 

Již pátý ročník kampaně Dětský úsměv vynesl 5 385 539,- Kč, zaměřen byl na onkologicky nemocné děti

V letošním roce jsme se stali již popáté hrdými partnery kampaně 5 000 000,- Kč pro dětský úsměv drogérie - parfumerie ROSSMANN. Charitativní akce se konala ve dnech 14.-18.4.2014, kdy se podařilo vybrat 5 385 539,- Kč. Vážíme si dlouholeté spolupráce, díky které jsme společně dokázali přerozdělit ohroženým dětem celkem 30 799 566,- Kč

 

Vybrané peníze darujeme na tyto projekty:

 

  • Částka 2 500 000,- Kč poputuje na nákup operačního videolaparoskopu pro Kliniku dětské onkologie a dětské chirurgie Fakultní nemocnice Brno.
  • Za 2 000 000,- Kč pořídíme ventilační jednotku – přístroj pro umělou plicní ventilaci s lůžkem a příslušenstvím, a to pro Jednotku intenzivní a resuscitační péče Kliniky dětského a dorostového lékařství Všeobecné fakultní nemocnice v Praze
  • Výcvik dvou canisterapeutických asistenčních psů za 400 000,- Kč

 

Děkujeme, že nám pomáháte vracet dětem jejich úsměv.

 

Další informace najdete zde i na facebooku.

Ohlédnutí se za ročníky může zhlédnout ve video zde.

 

ENCZ