Aktuality

Fotografická knížka pomáhá dětem

Sample

14.4.2014 : Publikace nazvaná „Dítě v současné české fotografii“ bude od 21. 4. exkluzivně k zakoupení v síti knihkupectví Kanzelsberger. Výtěžek z jejího prodeje půjde na pomoc týraným, zneužívaným, zanedbávaným, handicapovaným, opuštěným a jinak ohroženým dětem, kterým pomáháme už více než 20 let.

Ředitelka Nadace Naše dítě besedovala se studenty SOŠ sociální péče a veřejné správy

Sample

3.4.2014 : Zuzana Baudyšová navštívila na základě pozvání Mgr. Měšťánkové školu Kavčí Hory v Praze 4. Cílem setkání se studenty 3. ročníku SOŠ obor sociální péče a veřejná správa byla beseda na téma Dětská práva a ochrana dětí v České republice.

Kia letos podpoří Nadaci Naše dítě

Sample

27.2.2014 : Nadace Naše dítě prohloubí letos spolupráci se svým partnerem, automobilkou Kia. Svou velkou pomoc nadaci, která spočívá například v zapůjčení vozu Kia Sportage, rozšíří Kia o nové aktivity, např. darování 50 korun z každého prodaného auta této značky, nebo prodej dárcovských samolepek. Kia by letos měla díky těmto aktivitám poskytnout Nadaci Naše dítě 600 000 korun.

Nadace Naše dítě převzala šek od společnosti SPAR

Sample

25.2.2014 : Zuzana Baudyšová, ředitelka Nadace Naše dítě, převzala od jednatele společnosti SPAR ČOS, Karla Bumbergera, šek na 2 000 000 Kč. Tato částka se podařila získat díky zákazníkům, kteří si během loňského roku pro své nákupy zakoupili igelitové nákupní tašky s logem nadace. Z každé prodané tašky tak Nadace Naše dítě získala 50 haléřů.

Dětský akutní příjem Kliniky popáleninové medicíny prošel rekonstrukcí. Prostřednictvím nadace ji zaplatili zákazníci drogerií

Sample

27.1.2014 : Fakultní nemocnice Královské Vinohrady (FNKV) dnes otevřela nově zrekonstruované prostory dětského akutního příjmu Kliniky popáleninové medicíny. Ta patří mezi největší popáleninová centra v Evropě a ročně hospitalizuje kolem tří set dětí. Obnovu finančně podpořili řetězec drogerií a parfumerií ROSSMANN prostřednictvím charitativního projektu „Dětský úsměv“ a Nadace Naše dítě. Rekonstrukce trvala zhruba rok a péči o popálené děti výrazně zefektivní i zkvalitní.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6
ENCZ