Aktuality

Otevřený dopis velvyslanci Norska v České republice dědečka českých dětí v Norsku

21.1.2015 : K otevřenému dopisu velvyslanci Norska v České republice Jensi Eikaasi se rozhodl dědeček českých dětí v Norsku pan Pavelka. Denise a Davida Michalákovi odebrala norská sociální služba Barnevern kvůli podezření z týrání, jejich matka Eva Michaláková se dlouhodobě snaží o navrácení dětí do péče. Chlapci žijí nyní v oddělených rodinách.

Slavnostní předání šeku pro malou Viktorii a Dana

Sample

9.1.2015 : Ve středu 7. ledna byl předán Nadace Naše dítě symbolický šek na 10 130,- Kč ředitelkou Charitek Miriam Janyškovou a jednatele společnosti Rossmann Vladimíra Mikela. Finanční prostředky budou použity na terapii pro Viktorii a léčbu Dana.

Radost dětí je i naší radostí

Sample

7.1.2015 : Vždy nás potěší, když dostaneme od rodiny, které jsme díky štědrým dárcům mohli pomoci. Jestliže se dětem o malý kousek zlepší život a rodinám se uleví, i pro nás v nadaci je to důvod k radosti.

Děti ze 13 dětských domovů našly pod stromečkem dárky

Sample

5.1.2015 : Děkujeme Vám. Díky dlouholeté spolupráci s obchodním centrem Europark se v listopadu a prosinci 2014 uskutečnila charitativní akce s názvem Dopisy Ježíškovi, tentokráte již podesáté. Na 482 dětí z dětských domovů si proto na Štědrý večer mohlo rozbalit svůj dárek.

Dopisy Ježíškovi doprovodily děti tancem a zpěvem

Sample

1.12.2014 : Již desátý ročník Dopisů Ježíškovi pro děti ze 13 dětských domovů po celé České republice byl slavnostně zahájen v sobotu 29. listopadu 2014 v OC Europark. Své taneční vystoupení předvedly děti z Dětského domova Býchory a tanečního klubu Kocour Modroočko, na akci zazněly i vánoční koledy.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7
ENCZ