Aktuality

Nadace Naše dítě rozšiřuje své služby o mediaci a psychoterapii

2.9.2014 : Individuální poradenskou psychoterapii a rodinnou mediace je nyní možné využít i na půdě Nadace Naše dítě. Poradenská psychoterapie může pomoci nalézt cestu z obtížené životní situace, rodinná mediace napomáhá především při rozvodových sporech a v otázkách péče o dítě.

Pomozte nám pomáhat dětem objednáním si charitativního kalendáře 2015

Sample

1.9.2014 : Již 10. ročník charitativního kalendáře Nadace Naše dítě pro rok 2015 nabízí soubor jedinečných záběrů dětí z celého světa, které zachytil fotograf a cestovatel Petr Sirotek. Výtěžek z prodeje je věnován na projekty Nadace Naše dítě, jež dlouhodobě pomáhá týraným, zanedbávaným a handicapovaným dětem. Charitativní kalendáře jsou připravovány agenturou Monolake, s.r.o.

Malování v Klokánku na Chodově

Sample

27.8.2014 : Nejlepší darovaný dárek je od srdce, a protože je našim cílem pomáhat ohroženým dětem, poprosili jsme právě děti o pomoc.

Chcete být informování o činnosti Nadace? Přihlaste se k newsletterům

Sample

25.8.2014 : Léto se blíží ke konci a podzim pomalu klepe na dveře. S návratem žáků a studentů do školních lavic začne Nadace Naše dítě vydávat newsletter. Přihlaste se k jeho odběru a získejte každý měsíc informace o novinkách a činnostech nadace.

Ice Bucket Challenge po Česku, Nadaci Naše dítě přispěla Ivana Gottová

25.8.2014 : Světem se šíří nový virál propagující charitativní činnost. K tzv. Ice Bucket Challenge se připojila i moderátorka Ivana Gottová, která se rozhodla věnovat 2 000,- korun Nadaci Naše dítě, jíž roky s manželem podporuje.

1 | 2 | 3 | 4
ENCZ