Aktuality

Konto Naše dítě pomáhá - díky Vám!

20.10.2014 : Pomáhat konkrétním dětem se nám daří i díky Vám. Nadace Naše dítě i v letošním roce pokračuje v pomoci handicapovaným a ohroženým dětem. Prostřednictvím Konta Naše dítě se nám v letošním roce podařilo přerozdělit 328 700,- Kč. Děkujeme Vám.

Nedělní odpoledne bylo ve znamení drakiády

Sample

20.10.2014 : Řada rodin se rozhodla nedělní odpoledne strávit s námi na Drakiádě proti dětské samotě. Sluníčko nám přálo a k nebi se vznášeli papíroví draci. Věříme, že jste se s námi vyhráli a strávili nedělní odpoledne s dětmi na čerstvém vzduchu. Děkujeme Vám!

Nadace doporučuje nové knihy z oblasti psychoterapie a komunikace

Sample

14.10.2014 : Nadace Naše dítě spolu s nakladatelstvím Portál doporučuje dvě nová díla, která je možné najít na pultech knihkupectví. Jedná se o knihu Jany Šarounové Metody alternativní a augmentativní komunikace a Příručku psychoterapeutických technik od autorů Filipa Caby a Andrea Caby.

Ředitelka Nadace Naše dítě postoupila do druhého kola senátních voleb

Sample

13.10.2014 : Zakladatelka a ředitelka Nadace Naše dítě Zuzana Baudyšová se rozhodla prosadit prorodinnou politiku v horní komoře Parlamentu ČR. Ve víkendových volbách postoupila spolu s obhajujícím senátorem Tomášem Kladívkou.

Zahájili jsme Výstavu proti dětské samotě

Sample

6.10.2014 : Spolu s naším dlouholetým partnerem OC Europark jsme zahájili Výstavu proti dětské samotě. V prostorách obchodního centra budete mít možnost zhlédnout čtyři vizuály s tématem dětské samoty, prolistovat si knihou Dopisy dětem anebo se zapojit do soutěže a svůj nápad, jak bojovat proti dětské samotě, vložit do připravené stránky.

1 | 2 | 3 | 4 | 5
ENCZ