Aktuality

Nadace Naše dítě spolupracuje s agenturou FCB Prague

30.4.2015 : Reklamní agentura FCB Prague se opět stala partnerem Nadace Naše dítě. Agentura, jejíž začátek se datuje do roku 2000, bude nadaci pomáhat s grafickými pracemi, přípravou inzerce a plánovanými kampaněmi.

Usnesení Výboru pro práva dítěte Rady vlády České republiky pro lidská práva

30.4.2015 : Usnesení Výboru pro práva dítěte Rady vlády České republiky pro lidská práva (dále jen „Výbor“) ve věci sjednocení služeb pro ohrožené děti a ve věci úpravy podmínek pro poskytování pobytových služeb těmto dětem, zejména služeb rané péče v kolektivní formě

Pomáháme, kde je potřeba

Sample

28.4.2015 : Nadace Naše dítě se dlouhodobě snaží pomáhat ohroženým dětem, proto v posledních týdnech uvolnila částku 1 900 000,- Kč pro pět organizací, které pomáhají dětem nebo rodinám v ohrožení a jejichž práce si nadace váží.

Svůj stánek na NGO Market měla i Nadace Naše dítě

Sample

27.4.2015 : Ve čtvrtek 23. dubna se uskutečnil již 16. ročník veletrhu neziskovek NGO Market a v nových prostorách Fóra Karlín představil desítky neziskových organizací z celé České republiky. Letos na veletrhu nechyběla ani Nadace Naše dítě, kterou jste mohli najít u stánku č. 213.

Ministr kultury navštívil Nadaci Naše dítě

Sample

14.4.2015 : V březnu navštívil ministr kultury Daniel Herman Nadaci Naše dítě a setkal se s ředitelkou Monikou Šimůnkovou a prezidentkou nadace Zuzanou Baudyšovou. K diskuzi se vedle aktuální situace neziskového sektoru dostala i politická témata.

1 | 2 | 3 | 4 | 5
ENCZ