Aktuality

Malování v Klokánku na Chodově

Sample

27.8.2014 : Nejlepší darovaný dárek je od srdce, a protože je našim cílem pomáhat ohroženým dětem, poprosili jsme právě děti o pomoc.

Chcete být informování o činnosti Nadace? Přihlaste se k newsletterům

Sample

25.8.2014 : Léto se blíží ke konci a podzim pomalu klepe na dveře. S návratem žáků a studentů do školních lavic začne Nadace Naše dítě vydávat newsletter. Přihlaste se k jeho odběru a získejte každý měsíc informace o novinkách a činnostech nadace.

Ice Bucket Challenge po Česku, Nadaci Naše dítě přispěla Ivana Gottová

25.8.2014 : Světem se šíří nový virál propagující charitativní činnost. K tzv. Ice Bucket Challenge se připojila i moderátorka Ivana Gottová, která se rozhodla věnovat 2 000,- korun Nadaci Naše dítě, jíž roky s manželem podporuje.

Kolpingův dům slaví 20 let, jeho práci ocenila i Nadace Naše dítě

Sample

19.8.2014 : V sobotu 16. srpna 2014 se konala slavnostní mše v kostele sv. Petra a Pavla ve Starých Bohnicích k 20. výročí otevření Kolpingova domu. Paní magistře Janě Zemanové, která azylový dům založila, poděkovala za její obětavou pomoc ohroženým matkám s dětmi i ředitelka Nadace Naše dítě Zuzana Baudyšová.

Nadace doporučuje knihu Psychologie dítěte

Sample

12.8.2014 : Nadace Naše dítě spolu s nakladatelstvím Portál doporučuje novou knihu moderní psychologie. Dílo Jean Piaget a Bärbel Inhelder pod názvem Psychologie dítě shrnuje pětačtyřicetiletou práci ženevské psychologické školy.

1 | 2 | 3
ENCZ