Aktuality

Počet sexuálně zneužívaných dětí u nás neubývá, právě naopak

22.5.2015 : Ve čtvrtek 21. května se zúčastnila ředitelka nadace Monika Šimůnková tiskové konference Dětského krizového centra, jejímž tématem byly statistiky týraných a zneužívaných dětí v České republice. Počet dětí, které zažily týrání nebo zneužívání, dlouhodobě neklesá.

Seminář Pozitivní rodičovství je za námi

Sample

22.5.2015 : Ve středu 20. května proběhl osvětový seminář Pozitivní rodičovství v Justiční akademii v Praze, na němž vystoupili zajímaví vystupující. Semináře mají za cíl podpořit správnou komunikaci v rodině a podpořit rodičovství.

Ředitelka nadace se sešla s veřejnou ochránkyní práv

Sample

21.5.2015 : V pátek 15. května navštívila ředitelka nadace Monika Šimůnková veřejnou ochránkyní práv Annu Šabatovou a seznámila jí s právní službou, kterou nadace poskytuje prostřednictvím Linky právní pomoci.

Nadace bojuje proti šikaně a kyberšikaně

Sample

5.5.2015 : Stále se řada dětí potkává navzdory prevenci a osvětě se šikanou nebo kyberšikanou. Proto se Nadace Naše dítě rozhodla finančně podpořit edukativní divadelní představení Jsi nula…!, které zážitkovou formou dětem přiblíží problém šikany a kyberšikany. Patronkou představení se stala prezidentka nadace a senátorka Zuzana Baudyšová.

Nadace Naše dítě spolupracuje s agenturou FCB Prague

30.4.2015 : Reklamní agentura FCB Prague se opět stala partnerem Nadace Naše dítě. Agentura, jejíž začátek se datuje do roku 2000, bude nadaci pomáhat s grafickými pracemi, přípravou inzerce a plánovanými kampaněmi.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6
ENCZ