Novinky v nadaci

Novinky:

  • Nadace doporučuje knihu Bříško, bříško, kdo v Tobě ... číst dále
  • Nadace spolu s nakladatelstvím Portal doporučuje ... číst dále
  • Zakoupením novoročenek přispějete Nadaci Naše dítě... číst dále
  • Nadace Naše dítě rozšiřuje své služby o rodinnou mediaci... číst dále
  • Nechte se informovat o činnostech Nadace... číst dále
  • Pomozte nám pomáhat objednáním si charitativního kalendáře 2015... číst dále

 

Ředitelka Nadace Naše dítě Zuzana Baudyšová byla zvolena novou senátorkou za volební obvod 24. Ve druhém kole senátních voleb porazila dosavadního senátora Tomáše Kladívka. Poděkování nově zvolené senátorky najdete na jejím webu.

 


 

Dopisy Ježíškovi pro děti z dětských domovů

 

I v letošním roce pořádá Nadace Naše dítě ve spolupráci s Europarkem Štěrboholy již tradiční Dopisy Ježíškovi. Akce bude probíhat od 20.11.  – 21.12. 2014. Do Dopisů Ježíškovi se zapojila 13 dětských domovů s dohromady 482 dětmi. 

 

V sobotu 29. listopadu 2014 proběhne v Europarku Štěrboholy odpoledne věnované Dopisům Ježiškovi za účasti ředitelky Nadace Naše dítě Ing. Zuzany Baudyšové, na níž jste všichni strdečně zváni. Během akce, která bude trvat od 14:00 do 16:00 hod zatančí děti z Dětského domova Býchory a děti z tanečního klubu Modroočko z Kolína. Současně budete mít možnost malování na perníčky a čokoládová lízátka.

 

Dárky již po několikáté doveze bezplatně do dětských domovů společnost GTL, s.r.o. Těšíme se na Vás.

 


 

Konto Naše dítě pomáhá - díky Vám!

 

Pomáhat konkrétním dětem se nám daří i díky Vám. Nadace Naše dítě i v letošním roce pokračuje v pomoci handicapovaným a ohroženým dětem. Prostřednictvím Konta Naše dítě se nám v letošním roce podařilo přerozdělit 328 790,- Kč. Děkujeme Vám.

 

 

Konto Naše dítě je transparentním účtem, kam mohou občané posílat měsíční příspěvky. Finanční prostředky lze posílat prostřednictvím bankovního převodu, poštovní poukázkou, dárcovskou SMS nebo kontem PaySec. Číslo účtu je 123131123/0600.

 

Jednotlivé vyřízené žádosti najdete zde.

 


Jaký je Váš příběh? Přidejte se ke kampani Dětská samota

 

Psychické strádání dětí, vandalismus a návykové látky. To je jen pár příkladů, kam může samota dětí vést. Nadace Naše dítě se proto rozhodla svou podzimní osvětovou kampaň zaměřit na osamělost dětí. Cílem kampaně je otevřít téma dětské samoty ve společnosti a pokusit se nalézt spolu s veřejností řešení. 

 

Nadace Naše dítě osvětovou kampaní se zaměří na příčinu problémového chování dětí a dospívajících. Povzbuzující slova a inspiraci nabídla dětem řada osobností z laické i odborné veřejnosti prostřednictvím dopisů dětem.  Dopisy dětem by měly být poselstvím a podporou pro děti, které bojují se samotou.

 

Připojte se k nám a napište i Vy poselství dětem. Formu dopisu, jíž zvolíte, necháváme na Vás, inspirovat se také můžete již přijatými příběhy na webu kampaně. Vítáme příběhy osobní i pohled odborný. Délku Dopisů rovněž neomezujeme, přínosem pro nastolení tématu ve společnosti bude pár vět i delší pojednání.

 

V rámci osvětové kampaně jsme pořádali Drakiádu proti dětské samotě, bližší informace a fotogalerii z příjemně stráveného nedělního odpoledne naleznete zde. Během října měli návštěvníci OC Europark možnost zhlédnout Výstavu proti dětské samotě, z čeho se skládala a komu patří naše poděkování si můžete přečíst zde.

 

 

  

 

Veškeré informace naleznete na webu kampaně www.detskasamota.cz nebo zde

 

 

 

ENCZ