Novinky v nadaci

  • Nadace doporučuje knihu Bříško, bříško, kdo v Tobě ... číst dále
  • Nadace spolu s nakladatelstvím Portal doporučuje ... číst dále
  • Nadace bloguje! Informovanosti není nikdy dosti... číst dále
  • Zakoupením novoročenek přispějete Nadaci Naše dítě... číst dále
  • Nadace Naše dítě rozšiřuje své služby o rodinnou mediaci... číst dále
  • Nechte se informovat o činnostech Nadace... číst dále
  • Pomozte nám pomáhat objednáním si charitativního kalendáře 2015... číst dále

 

Ředitelka Nadace Naše dítě Zuzana Baudyšová byla zvolena novou senátorkou za volební obvod 24. Ve druhém kole senátních voleb porazila dosavadního senátora Tomáše Kladívka.

 Nedělní odpoledne bylo ve znamení drakiády

Řada rodin se rozhodla nedělní odpoledne strávit s námi na Drakiádě proti dětské samotě. Sluníčko nám přálo a k nebi se vznášeli papíroví draci. Jak lépe zabránit dětské samotě než společnou hrou rodičů a dětí? Více informací včetně fotogalerie naleznete zde.

 


Zahájili jsme Výstavu proti dětské samotě

V rámci osvětové kampaně Dětská samota, která se snaží upozornit na problém dětské osamělosti, jež může vést k řadě rizikových chování, jsme ve spolupráci s naším dlouholetým partnerem Europarkem zahájili Výstavu proti dětské samotě. V prostoru obchodního centra budete mít možnost zhlédnout čtyři vizuály s tématem dětské samoty, prolistovat se knihou Dopisy dětem anebo se zapojit do soutěže a svůj nápad, jak bojovat proti dětské samotě, vložit do připravené stránky. 

 

Více informace naleznete zde nebo na stránkách OC Europark.

 

  

 


 

Konto Naše dítě pomáhá - díky Vám!

 

Pomáhat konkrétním dětem se nám daří i díky Vám. Nadace Naše dítě i v letošním roce pokračuje v pomoci handicapovaným a ohroženým dětem. Prostřednictvím Konta Naše dítě se nám v letošním roce podařilo přerozdělit 328 790,- Kč. Děkujeme Vám.

 

 

Konto Naše dítě je transparentním účtem, kam mohou občané posílat měsíční příspěvky. Finanční prostředky lze posílat prostřednictvím bankovního převodu, poštovní poukázkou, dárcovskou SMS nebo kontem PaySec. Číslo účtu je 123131123/0600.

 

Jednotlivé vyřízené žádosti najdete zde.

 


Nejsi v tom sám, vyzývá nová osvětová kampaň nadace

 

Psychické strádání dětí, vandalismus a návykové látky. To je jen pár příkladů, kam může samota dětí vést. Nadace Naše dítě se proto rozhodla svou podzimní osvětovou kampaň zaměřit na osamělost dětí. Cílem kampaně je otevřít téma dětské samoty ve společnosti a pokusit se nalézt spolu s veřejností řešení. 

 

Dětská samota může vést k řadě rizikového chování dětí a jejich uchýlení se k návykovým látkám. Nadace Naše dítě osvětovou kampaní se zaměří na příčinu problémového chování dětí a dospívajících. Povzbuzující slova a inspiraci nabídla dětem řada osobností z laické i odborné veřejnosti prostřednictvím dopisů dětem.  

 

 

Veškeré informace naleznete na webu kampaně www.detskasamota.cz nebo zde

 

 

 

ENCZ